Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

15 saat önce, Olcay Sert yazdı:

bu araçda tanıdıksa yuh diyorum. sol şerit hep size kalmış

racechip 260 olacağını söylüyor.

sonraki aracımı 1.0 eb otm focus olarak belirlemiştim lakin bunun yerine 1.6 pws s60 daha mantıklı geliyor, tabi maddi durum el verdiğinde gönlüm hangine kayar orası şimdilik muallak.

bu volvo 1.6 (180hp) ile servetin aracın motor aynı değil mi

Volvo 1.6 turbo motoru ile Ford 1.6 ecoboost motoru aynı yazılımlar ve birkaç parça hariç.

Racechip'in verdiği rakamlar maalesef tutmuyor tam olarak. Son ayarlardaki gücü belirtiyorlar sanırım fakat son ayarlara aldığınız zaman araç arıza ışığı yakıyor, kendini korumaya alıyor,benzinliyle avans vuruyor,dizelse enjektör şakırdamaları başlıyor , dizelse duman atıyor.

Yakıt tüketimi (12 lt/100 km şehiriçi) sizi üzmeyecekse S60 T4 fena bir araç değil, satış rakamları da dizele göre daha makul.

Bazı T4'lerde yağ yakma, silindir kapağı eğikliği gibi sorunlar var, 120.000 km'de motor değiştirenler var komple. Tabi kaç motordan, kaç tanesi arıza verdi bilemiyorum, önemli olan genel arıza oranı.

Fakat yeni T3'leri öneririm ben, 1.5 turbo benzinli 152 beygir, tam otomatik şanzıman. Bakım aralıkları 30.000 km'de bir. Uzun vadede daha az sıkıntı çıkartma ihtimali olan bir motor.

Böylece yetkili serviste bakım yaptırmak çok zora gitmiyor,bakım zamanı gelsede gitsek moduna giriyor insan :)

--6 dakika sonra eklendi--
15 saat önce, Servet Ö. yazdı:

Soyle bir yaratik var mesela:

PS: Gercekse tabi :P

6. vitesten 2. vitese öyle bir geçiş, öyle bir devir artışı sağlamak çok çok zor gözüküyor :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Soyle bir yaratik var mesela:

PS: Gercekse tabi [emoji14]

Olay Budur [emoji4]

Eklemişsin videosunu bro sağol [emoji4]

Benim takip ettiğim bir araç bu severim boş zamanlarımda araştırma yapmayı :)

Birde böyle nalet makinalar var :)

Yunanistan'da buda

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Beyler geyik uzadi konu mundar oldu. Basliga bir temizlik mi yapsak nedir :)

şu volvo s60 ları araç tavsiye kısmına alabilir miyiz :dirdir:

--3 dakika sonra eklendi--

@Çağlar Kasımoğlu öncelikle özverili yazın için teşekkürler. aklımdaki çoğu şeyi sormadan cevapladığın için. 12lt/100km sorun değilde motor sıkıntı çıkarırsa o zaman işler fena karışır. t3 için 1 yıl daha beklemem lazım, neyse bekleriz bizde sorun çıkarıp kullanamayacağıma...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Facebook linklerini yapıştırdıktan sonra biraz (2-3 sn) beklenmesi ve ön izlemenin gelmesi gerekiyor daha sonra postalıyoruz.

Görüntüleyenlerin de facebook'tan verinin gelmesini beklemesi gerekiyor ondan sonra gözüküyor. (yukardakini düzenledim misal) Varsa yt linklerini veya fb'linkini gömüsüz eklemek daha mantıklı şu aşamada. (bu da editörde uyarı olarak çıkıyor, tıklamak kafi.)

Bazen hiç çıkmıyor :D O yüzden YT veya sadece link mantıklı sistem düzelirse duyuru yaparım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 hour ago, Cem Boneval said:

Dodge azıtmış...

Abi :) Sanki dersin adam yeni birşey üretmiş, nasııııl ballandıra ballandıra anlatıyor. O anlatırken benden çıkan cümleler şu şekilde: "he la he" :)

Basit bir örnek olarak bir doz Juke-R verelim arkadaşa, yaptıkları arabayı da tatlı su balıkları arasına alalım :) 

Ha bu da bonus olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Servet Ö. yazdı:

Basit bir örnek olarak bir doz Juke-R verelim arkadaşa, yaptıkları arabayı da tatlı su balıkları arasına alalım

Tamam da Dodge özel değil seri üretim...

Verdiğin örnekler onun bunun elinden geçmiş modifiye araçlar. 

Yanlış mı?

Biri kalkıp Demon'u da alıp 1200 HP'ye çıkarıp kim uzağa işer yarışına sokabilir mesela...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.