Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

• 3 hafta sonra...
23 dakika önce, Hakan Saraylı said:

Adam önünde kimseyi bırakmadı, hadi Porche, BMW'lere acımadın Mustang'e de hiç acımadın be :)

Hakkını vermek lazım, adam çok iyi kullanıyor. Bayıldım.

Ayrıca araç hafifletilmiş Stage 3 Peron modifiye, yani turbo, hava filtresi, intercooler değişmiş ve kat yerine downpipe kullanıyor. 245 HP tekerlek gücünden bahsediliyor.

Tabii bir de unutmamak lazım ki Pazar günü Nürburgring'e çıkan herkes yarış temposunda gitmiyor, uzun ve konsantrasyonu sabit tutması zor bir pisttir, üç-beş viraj dönüp çarpıntısını azaltmak için sakin süren çoktur. Zaten yol verme konusundaki gayretkeşlik bunun bir kanıtı.  

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 dakika önce, Hakan Saraylı said:

Adam önünde kimseyi bırakmadı, hadi Porche, BMW'lere acımadın Mustang'e de hiç acımadın be :)

Birde basinc kacagi varmis. Olmasa ne yapacak bilmiyorum artik.

3 dakika önce, Cem Boneval said:

Hakkını vermek lazım, adam çok iyi kullanıyor. Bayıldım.

Ayrıca araç hafifletilmiş Stage 3 Peron modifiye, yani turbo, hava filtresi, intercooler değişmiş ve kat yerine downpipe kullanıyor. 245 HP tekerlek gücünden bahsediliyor.

Adam ne bulduysa doldurmus

KW V3 coil,

upper strut braces,

arka koltuklar sokulmus,

toyo r888r lastik,

summit 6 pot big brake

Quaife LSD difransiyel

Elemana sordum lan bu arabanin sesi ne boyle, ne otuyor vites kutusu mu baska bisey mi diye, arka koltuklar sokuk bide lastikler cok sesli diyor. Dondum lastigi arastirdim, yuhunuz dedim biraktim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.