Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Bir saat önce, Cem Boneval yazdı:

Vallahi sonuna kadar izleyemedim.

Bu lastik yakma merakı nedir?

Masrafı arttırarak daha yavaş gitmek!?

Hani gösteri parkuru olsa bir derece de bu resmen pisti kötüye kullanma...

Yanlanacaksa bari bunları seyredelim:

Ben de hazzettiğimi söyleyemem ama drfit İngilterede falan pek tutuluyor. O yüzden yaptılar muhtemelen..

Nürburgringi yanlayarak tamamlamak bana ilginç bir fikir gibi geldi o yüzden paylaştım . Yoksa dediğim gibi drift sevdiğim bir sürüş/yarış tipi değil (oyunlarda beceremiyor olmak bunda etkili olabilir ? ) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Bir saat önce, okan ali yazdı:

Yazık.. genel sorunda kontrolsuz çıkışlar ?

Sinirden çıldırtır insanı. Tamamına yakını insan hatası ve bunlarla aynı trafiği paylaşıyoruz, sabırsız dallamalar başkasının da canına, malına kastediyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
6 saat önce, Cem Boneval yazdı:

Gelin sabah sporu yapalım.

Hız göstergesini gözden kaçırmayın, nasıl bir "yapışma" potansiyeli olduğuna şaşmamak elde değil. 

Motorcuyu da kutlamak lazım bu arada...

Çok fena gaza geldim. Akşam turuncu GT3 RS imle birkaç tur atayım Nürburgringte (PS4 tabii ki ? ) . Valla oyunda hiç bu kadar kolay değil arabayı pistte tutmak.

En çok Carouseli merak ettim sağ eli kapıyor net görülmüyor ama çıkış hızı 80li bir rakam idi ..Oyunda 100 ve üstü isen geçmiş olsun duvara sıvanıyorsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.