Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux-Bluetooth-Usb-Sesli Komut Sistemi Arızası

Alperen G.

Soru

Bugün araca bindim. Usbyi dinlemek icin Aux tusuna bastim ancak hicbirsey olmadi. Usb cihazini cikardim taktim, normalde "usb aygit okunuyor" tarzi bir yazi cikiyordu, yine hicbirsey olmadi. Bluetooth ile baglanmaya calistim, baglanmadi, menuden BT kismina girdim, kapanmiyor.. Sesli komut sisteminden acayim dedim, komut tusuna bastim direksiyonun yanindaki, yine hicbirsey olmadi. Epey ugrastim, hicbir sonuc alamadim. Az once yine denedim, yine ayni durumda.

Suan icin bir oneriniz var mi yoksa pazartesi zaten servise gidecegim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Eşimin telefonuyla denedik, onda bir sıkıntı yok.. demek ki telefonla alakalı.. ama sorun nedir anlayamadım..

Başkan telefonu araçtan silip dene istersen bi de. Yeni tel gibi algılayıp düzelebilir bence

Başkan telefonu araçtan silip dene istersen bi de. Yeni tel gibi algılayıp düzelebilir bence

Ha birde çoğu akıllı telefon kullanıcısı telefonunu arada bir kapatıp açmaz. Senşn sorun telefon odaklı gibi duruyor. Önce telefonu kapatıp aç sonra düzelmezse arabadan silip yeniden tanıt.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ha birde çoğu akıllı telefon kullanıcısı telefonunu arada bir kapatıp açmaz. Senşn sorun telefon odaklı gibi duruyor. Önce telefonu kapatıp aç sonra düzelmezse arabadan silip yeniden tanıt.

Aksam uzeri telefonu kapatip actip ve duzeldi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kullanmakta olduğum mk 3.5 titaniumun SYNCII sine telefonu tanıttım. Konuşma yapıyorum ve mesajları okuyabiliyorum. Ama telefondaki mp3 leri çalmakta direniyor. Mediada telefonu seçiyorum. Parça adı yazmadan ileri geri ve çal işaretli bir player çıkıyor ama bir şey çalmıyor. Müzikleri ayrıca arabaya yüklemek mi lazım ? 

Yanlış yerdeysem kusura bakmayın hayatında sync bluetooth falan görmüş biri değilim :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
4 saat önce, H. Cenk said:

Kullanmakta olduğum mk 3.5 titaniumun SYNCII sine telefonu tanıttım. Konuşma yapıyorum ve mesajları okuyabiliyorum. Ama telefondaki mp3 leri çalmakta direniyor. Mediada telefonu seçiyorum. Parça adı yazmadan ileri geri ve çal işaretli bir player çıkıyor ama bir şey çalmıyor. Müzikleri ayrıca arabaya yüklemek mi lazım ? 

Yanlış yerdeysem kusura bakmayın hayatında sync bluetooth falan görmüş biri değilim :) 

ilk açılışı telefondan yapmak gerekiyor sanırım, yani o ileri geri vs işaret olan ekrandan telefondan başlatmak gerekiyor ilgili programı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Kadir Sarıbaş yazdı:

Aynı sıkıntı benim araçta da var servise götürdüm, Bluetooth beyninin değişmesi lazım dediler, o da 2500 3000 i bulurmuş, beynin tamiri veya başka yol tavsiye eden var mı?

Beyin dediği sync modülüdür. Çıkmacılarda 300-500tl arasına alırsınız. Montajı biraz uğraştırır. Sanırım aktivasyonla alakalı bir sorun çıkmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sync modülünün montajını kim yapar, aracın neresindedir? 

--2 dakika sonra eklendi--
26.11.2018 - 18:04 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Beyin dediği sync modülüdür. Çıkmacılarda 300-500tl arasına alırsınız. Montajı biraz uğraştırır. Sanırım aktivasyonla alakalı bir sorun çıkmaz

26.11.2018 - 18:04 tarihinde, Doğan Kurban yazdı:

Doğan bey modülün montajını kim yapar, modül aracın neresinde?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Kadir Sarıbaş yazdı:

Sync modülünün montajını kim yapar, aracın neresindedir? 

--2 dakika sonra eklendi--

Doğan bey modülün montajını kim yapar, modül aracın neresinde?

Öncelikle aracınızda BVC mi Sync1 mi var onu anlamak gerek. Sizde modülü değiştirebilirsiniz, BVC ise teyp arkası sağ tarafta, sync1 ise torpido arkasında, her iki durumda da teyp ve torpido sökülmeli. Soketlerinden çıkararak yeniyi takabilirsiniz. Şase No paylaşırsanız sync1 mi bvc mi söyleyebiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
36 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Öncelikle aracınızda BVC mi Sync1 mi var onu anlamak gerek. Sizde modülü değiştirebilirsiniz, BVC ise teyp arkası sağ tarafta, sync1 ise torpido arkasında, her iki durumda da teyp ve torpido sökülmeli. Soketlerinden çıkararak yeniyi takabilirsiniz. Şase No paylaşırsanız sync1 mi bvc mi söyleyebiliriz.

Gürkan bey inanın bu mesajınıza çok sevindim inşallah yapabilirim. 

Araçta BVC mevcut (Kontrol sonrası şasi numarasını sildim,yönetim)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
27.01.2019 - 21:48 tarihinde, Kadir Sarıbaş yazdı:

Gürkan bey inanın bu mesajınıza çok sevindim inşallah yapabilirim. 

Araçta BVC mevcut (Kontrol sonrası şasi numarasını sildim,yönetim)

Yalnız focusta klima panelinin arkasında olmalı sync modülü. Teyp ile klima paneli sökülecek yani

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.