Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Jaguar'lar Ve Detayları

Önerilen Mesajlar

Jaguar ve Ortaklar otomotiv de gözümden düştü :D :D

Geçen paylaşmıştım XFte luxury paketi benzinlide daha pahalı satıyorlar diyye.

Şimdi 2012 XF 2.2 d ler ilk çıktığında 59900 € idi, ÖTv artışı ile 67500€ oldu. Fakat ortaklar sağlam zam yapıp 75000e çıkarmış niye..

Çünkü 2.0 benzinliyi daha pahalı baz fiyattan satabilmek için.

1 yıl önce XF 2.2 d alınan paraya şimdi 2.0 benzinli alınabiliyor ancak. Aradaki 15bin €fiyat farkı ve 2.2 nin vergi dezavantajı nedeniyle alan pek dizel almaz artık .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görsellik ön pilanda,işlevsellik ile ama üretim şeklini gördükten ve arka park kamerasını opsiyon listesine ekleyip birde 127.823€ fiyatı ile alınası bi otomobil deil.

Bilmiyorum yanlış mı anladınız. Arka park sensörü opsiyon ama sergilenen araçta var ve sergilenen aracon fiyatı 127800 euro almaya kalksan 120ye verirler. Zaten XJi kendin süremezsin anca şoföre sürdürüsün işi gücü ne çarpmadan park etsin.

Karşılaştırma için bu segmentin ülkemizde kralları 7 serisi ile S serisi .. 7 serisinin en ucuz versiyonu 226bin euro ve S serisinin 483 bin TL kabaca aynı fiyatlara gelirler.

Neredeyse 2 katı .. tamam 7 ve S serisi dizel ama 2 kademe üstten vergi ödemem ileri 2 katı fiyat farkı ve çok daha prestijli oluşu ile XJ kesin olarak önde. Amerikada falan XJ hani çok acaip nsaygı gören prestij otomobilidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araçlar genel itibariyle çok şık ama o bej koltukların göründüğü fotoğrafta, o kadar şık bir iç mekana o emniyet kemeri soketi görüntüsü hiç yakışmadı.. çok göz tırmalıyor.

evet benimde gözüme takılmıştı o, çok üstünde durmamıştım. Bu tarz lüks araçlar için deri kaplama üretmeliler diye düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet benimde gözüme takılmıştı o, çok üstünde durmamıştım. Bu tarz lüks araçlar için deri kaplama üretmeliler diye düşünüyorum :)

yaw tepe kısmına birşey demiyorum hadi o standart.. alt kısmında boru gibi birşey uzanıyor akordeonlu, onu bari döşeme ile aynı renk yapsalarmış..

ayrıca, zenginin malı züğürdün çenesini yorar dedikleri şeyi canlandırıyoruz ahmetçim farkındaysan.. sanki arabayı alacaktım da sırf onun için vazgeçmişim gibi konuşuyorum ben de.. :muha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw tepe kısmına birşey demiyorum hadi o standart.. alt kısmında boru gibi birşey uzanıyor akordeonlu, onu bari döşeme ile aynı renk yapsalarmış..

ayrıca, zenginin malı züğürdün çenesini yorar dedikleri şeyi canlandırıyoruz ahmetçim farkındaysan.. sanki arabayı alacaktım da sırf onun için vazgeçmişim gibi konuşuyorum ben de.. :muha:

Öyle deme, arabaya baksana tam avukat arabası, eczacıyada fena gitmez hani :D

(Bunlar müteahhitlere göre biz yavaş yavaş yaylanalım bu konudan :kıhkıh: )

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.