Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Honda'lar Ve Detayları

Önerilen Mesajlar

Honda fanatikleri dün gece rahat uyumuşlardır artık herhalde :)

Civic 1.6 dizel; bir çok kişinin rüyasındaki araç .

sedana uzun zaman daha 1.6 dizel yok .O yüzden bize faydası yok görüntülenen aracın. .

Bu arada jazza ve accorda da 1.6 dizel olabileceği söylenmişti. Jazzda bu izolasyonsuzlukla dizel motorun nasıl olacağı aklıma sığmıyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Japonlar dediğimiz dedik şeklinde inatla yürüyorlar ve bayrağı önemli oranda Kore vb ülkelere kaptırıyorlar. Dizel Toyota yıllarca getirmedi, Honda yeni geliyor, cam tavan vb aksessuar koymazlar, elektronik aksessuar ve sistemler azdır (sonra sorunsuz olurlar) 40 senedir lastikten gelen yuvarlanma sesini kesmezler, dizaynlar gittikçe garipleşiyor zaten (bir de durumun farkında olduklarından Avrupa'da dizayn yaptırılar) motorlar ufak eklemelerle hep aynı, turbo benzinli küçük hacimli yok, dizel küçük hacimli zayıf kalır geliştirmek yok, alt yapı genelde sağlamdır ama sacına yolda arı çarpsa ezik olur vs vs.. Hayırlı işler bol güneşler.

Bir arkadaşım araba alacak. Bu yeni kasa CRV'yi merak ediyordu. Ne zaman gelecek bilgi var mı acaba?

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yıllar önce 1999 civic 1.6 ies im vardı ondan sonra honda dan araba çıkmadı bence ..

o kasalardan sonra 1.6 vtec es ve ls modelleri çıktı onlar yabana atılacak arabalar değil hatta en güzel civic onlar

Bu arada civic'in tasarımı hiç hoş değil görsem dönüpte bakmam bile oyuncak gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu Japonlar dediğimiz dedik şeklinde inatla yürüyorlar ve bayrağı önemli oranda Kore vb ülkelere kaptırıyorlar. Dizel Toyota yıllarca getirmedi, Honda yeni geliyor, cam tavan vb aksessuar koymazlar, elektronik aksessuar ve sistemler azdır (sonra sorunsuz olurlar) 40 senedir lastikten gelen yuvarlanma sesini kesmezler, dizaynlar gittikçe garipleşiyor zaten (bir de durumun farkında olduklarından Avrupa'da dizayn yaptırılar) motorlar ufak eklemelerle hep aynı, turbo benzinli küçük hacimli yok, dizel küçük hacimli zayıf kalır geliştirmek yok, alt yapı genelde sağlamdır ama sacına yolda arı çarpsa ezik olur vs vs.. Hayırlı işler bol güneşler.

Bir arkadaşım araba alacak. Bu yeni kasa CRV'yi merak ediyordu. Ne zaman gelecek bilgi var mı acaba?

Honda nın fanatiği çok, bunca doğrudan sadece tekini DH e yazsan alimallah hemen üşüşürlerdi!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Honda nın fanatiği çok, bunca doğrudan sadece tekini DH e yazsan alimallah hemen üşüşürlerdi!

Biliyorum oraları. Yani ben söyledim diye bunlar kötü arabalar olmaz. Ama benim görüp inandığım yaşadığım durum bu. 2003hb Corola ve 2006 Verso'yu 3er sene kullandım. Ha motoru şöyle uzun ömürlüdür, şase şöyle sağlamdır bir şey demem. Ama kullanıcı olarak bana yukarıdaki sebeplerle sempatik gelmiyorlar. Bu arkadaşlar biz doğrusunu biliriz deyip burnunun dikine giden müşteriyi önemsemeyen inatçı karakterli tipler ki çok gıcık olurum. :) Bu arada Türkiye pazarı özelinde daha çok konuşuyorum. Yoksa bu söylediğimiz dönemde büyüdüler. Hatta Toyota dünyanın en büyüklerinden. Ama bu başka bir durum aslında. Çin, Kazakistan vs gibi pekte bilinmeyen pazarlarda da var olabilmeleri ve hiç görüp tanımadığımız modellerini oralarda satabilmeleri ile alakalı. Büyük pazarlarda da iyi yayılmış ve yer edinmiş durumdalar. Belki pazar olarak bizi adam yerine koymamaları da burada ki durumun sebebi olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.