Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Honda'lar Ve Detayları

Önerilen Mesajlar

Hayat dizelden ibaret değil sanırım heleki benzinlisi ile arasında 12.000 TL varsa...  :claps:  :claps:  Helal olsun soyguna..

Şunu anlamam ? niye 1.6 125 koymazsın arabana..

1.4 100 ps 127 Nm tork ile 1230 kg arabayı kaldırmayı planlıyorsun ama bunu 6.7 litre ile yapmayı vaad ediyorsun..

Eğer bu araba şehiriçi 7 litre altında yaksın bu bir devrimdir! 

Benzinli otomatik de olmadıkça bu yollarda HB Civic görmek bence oldukça zor olacak..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunu anlamam ? niye 1.6 125 koymazsın arabana..

Tabii sedan niye dizel olmaz, bir diğer soru da bu...

Bu arada CR-Z, yani hibrit sporumtrak modelinde indirim yapmışlar, donanıma göre 53-57 arası.

44.jpg

Bilemedim heyecan verici mi bu araba, ya da ilginç mi; yoksa sadece çirkin mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tabii sedan niye dizel olmaz, bir diğer soru da bu...

Bu arada CR-Z, yani hibrit sporumtrak modelinde indirim yapmışlar, donanıma göre 53-57 arası.

44.jpg

Bilemedim heyecan verici mi bu araba, ya da ilginç mi; yoksa sadece çirkin mi? 

sadece çirkin, tek kapı olması da satılmaması için ek neden

Bildiğin çirkin,saçma sapan bir tasarım bence Cem Abi.

Honda,sedan kasaya dizel makinayı koyarsa iş yapar gerisi yalan.

bu fiyatla sedan da iş yapmaz ancak honda fanatiği olmak gerekir...

bence tek iş yapacağı yer, eğer fiyat rekabetçi olursa CRV

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

CRV'de iş yapması büyük olası ancak Honda'nın toplam araç satışı içinde ki oranına bakarsak SUV segmenti

total satışı yeterince etkilemeyecektir diye düşünüyorum Kemal Abi

çok haklısın zaten, honda nın toplam satışı da çok fazla değil. crv harici modelllerde, reform yapmaları gerekiyor bence, dizel getirmeleri iyi ama fiyat kötü, onlar için kurtuluş yok gibi, cr-z deki motor kombinasyonu da iyi ama araç kötü, 

nissan qq ile yaptığı atılımı belki 1.6 dizel crv olasıdır ki yapacaktır ama bu onlara yetmez, haliyle o segmente oldukça iyi alternatifler var artık, hele bir de fiyatı yüksek tutarlar ise sonuç alamazlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Honda Türkiye saçını başını yoluyordur. Türkiye pazarına uygun doğru dürüst hiç bir ürünleri yok. Crv ve Jazz biraz. Civic sedanda dizel yok. Türkiye için marka olarak çok başarısızlar. Honda da sanki yönetim babadan çocuklara geçti ve onlar düzgün olan herşeyi bozdular.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yıllardır efsaneleşen ve sorunsuzluk sloganıyla inşa edilen marka imajları,total araç satışları, her geçen yıl daha da kan kaybediyor bence.

Sektörün bu kadar çeşitlenmediği ve gelişmediği 2003-2004 senesine  kadar otomatik şanzuman ve vtec motorlarıyla yakaladığı başarıyı devam ettiremedi.

Son 10 yıla baktığımızda bir çok marka hızla yol aldı ve artık hemen hepsi sorunsuz,problemsiz araçlar üretiyorlar.

Kullanıcılarını bir şekilde cezbediyorlar.Çoğu marka yeni teknolojiler üreterek,kopyalayarak modellerinde deniyor ve trendi yakalama çabasını sarf ediyorlar.

Peki ya Toyota,Honda vs. ?

Bu markalar bu zihniyetle geçen her yeni sene daha da daralmaya mecburlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu markalar bu zihniyetle geçen her yeni sene daha da daralmaya mecburlar.

Bu gerileme ve daralma tüm dünya pazarı için mi emin değilim.? Asya ve Amerika'da başarılı olacak modeller üretmeleri yeterli aslında. Burada satılmayan hiç görmediğimiz araçları mevcut bu markaların.Özellikle Çin ve ABD pazarında.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor için verilen değerler çok başarılı. Karma tüketim fabrika verisi 3,6lt !!!  İstanbul'da 5-5,5lt  tutturabilir sanıyorum. Bu motor CRV'ye de geliyormuş. Yalıtım daha iyileştirilmiş. ESP kapanıyormuş çok beğenmiş testi yapan arkadaş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.