Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Renault'lar Ve Detayları

Önerilen Mesajlar

Bana klasik Renault hareketleri gibi geldi. Eften püften 2 parçayı değiştir oldu sana yeni model. Avrupa'da yaptıklarını gösterir yarısını burada satmazlar. Mesela radyo/cd ünitesinde ilk makyajlılarda usb yoktu. Oysa yurtdışı modellerde usb'li ünite geldi.

Not: Yukarıdaki modellerde usb'li ünite var. Ama onların hepsi yurt dışından gelen ithal modeller. Yurt içinde üretilenlere bakmak lazım. Bir de buradaki fabrikanın kırptığı gündüz farları vardı. Benim ithal olanda vardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana klasik Renault hareketleri gibi geldi. Eften püften 2 parçayı değiştir oldu sana yeni model. Avrupa'da yaptıklarını gösterir yarısını burada satmazlar. Mesela radyo/cd ünitesinde ilk makyajlılarda usb yoktu. Oysa yurtdışı modellerde usb'li ünite geldi.

Not: Yukarıdaki modellerde usb'li ünite var. Ama onların hepsi yurt dışından gelen ithal modeller. Yurt içinde üretilenlere bakmak lazım. Bir de buradaki fabrikanın kırptığı gündüz farları vardı. Benim ithal olanda vardı.

Rahmetli dedem birgün Tofaş ın yeni (!) Doğan S ve SLX serisi için "Doğan a koymuşlar SLX, olmuş Doğan SLX" demişti mekanı cennet olsun :kıhkıh: arada aklımıza gelir kuzenlerle..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence Reno Türkiyeye en uygun ve en kolay sorunu çözülebilir araçlar üretebilen tek firma...Ford vw falan asla reno kadar Türkiyeye uygun araç üretemez...Ben seviyorum renonun otomobillerini..Haaa satın almam o başka :))..Çünkü kaportaları çok zayıf oluyor..Hele flüence e asla çocuğumu bindirmem büyük söylemiim...D segmenti dışında hiçbir fransız arabasını güvenilir bulmuyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.