Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Citroen'ler Ve Detayları

Önerilen Mesajlar

c5 çok karizmatik ds5 harkulade güzel c-elysee ise diğerleri ile hiç alakası yok gibi duruyor.cam açma düğmesi nerede acaba? unuttularmı acaba koymayı :P

Fransızlar biraz ergonomi, özürlüdür, orta konsola koymuşlardır, kornayı sinyal koluna koyandan ne beklersin...?

Bu arada C-Elizeye bakınca fark ettim, çok Uzak Doğu havası var, bunlar da "made in China"mı yoksa!

Neyse cevabı da ben vereyim kimseyi yormadan...

Şimdilik hayır, yani Çin'de üretilmiyor, İspanya Vigo'da imalat.

Ama evet 2014'den sonra Çin malı olacak.

Ayrıca lansmanı bizde yapılsa da "fakir Mercedes"i imajı ile Çin ana hedef pazar. Zaten isminini de Paris'in ünlü bulvarı Champs-Elysee'den alıyor (Şanzelize). Çinliler ankette bu ismi layık görmüşler. Özenmeye bakın...

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benzer düzeyde fiyatlara sahipler 30.000 tl rapid ve 301 in 1.2 benzinli fiyatları yok ama rapid in fabiadan ucuz olacağını sanmam 301 in ise c-elysee ile aynı fiyata satılacaktır donanım olarak rapid``in eksileri var NOT:baz donanım 1.2 benzinli fiyatlarıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

ben bir citroen kullanıcısı olarak ds5 e hayranın ama onu alacak kadar param olsa alırmıyım onu bilemem burdan citroen bayilerine sesleniyorum benim c4ü alın üstüne 50000 tl vereyim güzel bir ds5 alayım ama dizel :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben bir citroen kullanıcısı olarak ds5 e hayranın ama onu alacak kadar param olsa alırmıyım onu bilemem burdan citroen bayilerine sesleniyorum benim c4ü alın üstüne 50000 tl vereyim güzel bir ds5 alayım ama dizel :D
Buyrun gelin aracınızı hemen değiştirelim. CITROEN AYIŞIĞI TOPKAPI :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.