Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Ford'lar Ve Detaylar

Önerilen Mesajlar

evet küçük bi ayarla düzelecek şey ama bu araç hem yaklaşık 6 aydır (abd-usa)da satılmakta fusion adı ile + tanıtım için getirilen bi araç bence daha titiz davranmaları gerek,sonuçta aracın satılması %50 oranında reklam ve tanıtıma bağlı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet küçük bi ayarla düzelecek şey ama bu araç hem yaklaşık 6 aydır (abd-usa)da satılmakta fusion adı ile + tanıtım için getirilen bi araç bence daha titiz davranmaları gerek,sonuçta aracın satılması %50 oranında reklam ve tanıtıma bağlı.

6 ay mı ? daha 1 ay olmadı satışlara başlayalı.. Ayrıca sadece isim değişikliği yok :) Çok şeyleri farklı ve apayrı

Araç şuan zaten son alıcıya tanıtım amaçlı değil öyle olsa içine bindirirlerdi sizi..Sadece tasarım amaçlıdır bu tür araçlar..

Premium olmadıkça böyle detayları aramayın derim sonuç hep hüsran olur adınıza..Hangi marka olursa olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 ay mı ? daha 1 ay olmadı satışlara başlayalı.. Ayrıca sadece isim değişikliği yok :) Çok şeyleri farklı ve apayrı

Araç şuan zaten son alıcıya tanıtım amaçlı değil öyle olsa içine bindirirlerdi sizi..Sadece tasarım amaçlıdır bu tür araçlar..

Premium olmadıkça böyle detayları aramayın derim sonuç hep hüsran olur adınıza..Hangi marka olursa olsun.

haklısınız,bu konuda.ama ne bileyim farklı beklentiler içine giriyor insan böyle köklü ve kaliteli bir firmadan. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu araba prototip, seri üretim değil olmasa bile 2 dk'lık ayar işi bunlar..

Madem öyle binlerce kişinin önüne sergilenmek üzere çıkarılan bir araçta yapıversinler iki dakikada bu ayarı.

Beceriksizlik, ilgisizlik, saygısızlık, umursamazlık vb. sıfatlar geliyor aklıma.

Bu arada yeni Fiesta gerçekten güzel olmuş, panjur ve altındaki hatlar çok hoş, büyük olasılıkla Focus'ta ilk makyaj yediğinde buna benzeyecek.

Fiesta....

DSC08485.jpg

Elektrikli Focus = Yeni kasanın makyaj sonrası hali ???

06-ford-focus-electric-ces-live-1294410721.jpg

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Madem öyle binlerce kişinin önüne sergilenmek üzere çıkarılan bir araçta yapıversinler iki dakikada bu ayarı.

Beceriksizlik, ilgisizlik, saygısızlık, umursamazlık vb. sıfatlar geliyor aklıma.

Aynen, eğer görüp de düzeltilmediyse böyle...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.