Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Ford'lar Ve Detaylar

Önerilen Mesajlar

imag1158.jpg

Kuganın üretimi falan daha başlamadı ki. Nerede üretileceği bile belli değil. Hele ki Fordda 1.6 EB+powershift hiç yok.

2013 başı bu model için bence imkansız.

Yukarıdaki resimden kendimi haklı görüyorum. Bu Kuga otomatik ama 1.6 EB değil dzel. Muhtemelen 2.0 litre dizel.

Bu arabanın çıkmasına daha çok var bence

Sony'li si çıksında Kuga alalım.

Bize3 muhtemelen drek SONYli gelir bence de..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mondeo gerçekten mülkemmel olmuş ,Yakup kardeş mondeonun yeni fotolarını özelliklede iç kısmının fotolarını dört gözle bekliyoruz senden :) Mondeo ile sunulacak motor seçenekleri ile ilgili bir bilgi var mı ? Bildiğim kadarıyla 1.6 ecoboost 182 ps motor mondeo da da sunulacakmış ama dizellerle ilgili bir bilgi yok ,Sen öğrenebildin mi kardeş motor seçenekleri ile ilgili bir bilgi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verilen tarihler ve detaylar hayal ürünü değil. Eskiden de böyle fuar sonrası denlienlerin %90 oldu yine olacak..

Şubat gibi kugalar satışta bu böyle :yeah:

Fiesta'da esp standart olmayacak, yeni kasa olarak üretilen modellerde artık avrupa'da hepsinde esp olmak zorundaymış hangi ülkeye satıldığı önemli değil..

Yani o sebeple 30 liralık arabalarda blie standart onlar.. :yeah:

İsteyen paketi alsın diyor otosan..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Verilen tarihler ve detaylar hayal ürünü değil. Eskiden de böyle fuar sonrası denlienlerin %90 oldu yine olacak..

Şubat gibi kugalar satışta bu böyle :yeah:

İnşallah..

Fiesta'da esp standart olmayacak, yeni kasa olarak üretilen modellerde artık avrupa'da hepsinde esp olmak zorundaymış hangi ülkeye satıldığı önemli değil..

Yani o sebeple 30 liralık arabalarda blie standart onlar.. :yeah:

Tabii aracın tip onayı için başvurduğunda bir şey zorunlu değilse koymuyorsın tabii ki.

ESP gibi gündüz farı gibi.

Bu zorunlu olmayış nedeniyle boş araba fiestanın eskiliğini vurguluyor sanki.

İsteyen paketi alsın diyor otosan..

Yani bence onlar paketli araba getirse daha iyi olur .. Benim demek istediğim de bu talep yok talep yok diyorlar hangi ESPli fiesta ellerinde kalmış ki.

Sorun şu ki paket istersen en az 2 ay bekliyorsun. Türkiyede 2 ay çok uzu süre 1 gece de haşırt diye badeliyebiliyor hükümet..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıdaki resimden kendimi haklı görüyorum. Bu Kuga otomatik ama 1.6 EB değil dzel. Muhtemelen 2.0 litre dizel.

Bu arabanın çıkmasına daha çok var bence

Bize3 muhtemelen drek SONYli gelir bence de..

Dediğim gibi fuarda kapıları açık olan Kuganın koltukları falan yıpranmıştı. Sadece autoshow için yapılmış belli. Kugayla ilgilenen temsilciyle konuştum şubatta 1.6 EB + powershift olarak satılacak dendi. Ayrıca Volvo V40da EB + Powershift yapabiliyorsa Ford neden yapamasın ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford standının yıldızı mondeo.Sabrinin dikkatimizi çektiği difrizörü ben beğenmedim,buna yan marşbiyellerde dahil.

Kırmızısından mı bilmiyorum ama konusunu açtığım fotolarda daha çekici duruyordu benimde listemden çıktı açıkçası

1. neden koyu rengde kendini göstermemesi

2. neden difüzörde sadece sağdan egzoz için çıkış olması solda yok ya soluda sağ gibi oyup çift yapıcaksınız yada sağ taraf oyuk kalacak ama egzoz yok kötü görüntü bence

Tek alınabilir şey ön ızgara ve üçgenler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dediğim gibi fuarda kapıları açık olan Kuganın koltukları falan yıpranmıştı. Sadece autoshow için yapılmış belli. Kugayla ilgilenen temsilciyle konuştum şubatta 1.6 EB + powershift olarak satılacak dendi. Ayrıca Volvo V40da EB + Powershift yapabiliyorsa Ford neden yapamasın ?

yaa onlar öyle der de hangi söylediklerini yapmışlar..Şubatta hepimiz burdayız (inşallah) tekrar görüşürüz..

almayı düşünen başka markaya kaçmasın diye öyle diyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaa onlar öyle der de hangi söylediklerini yapmışlar..Şubatta hepimiz burdayız (inşallah) tekrar görüşürüz..

almayı düşünen başka markaya kaçmasın diye öyle diyorlar.

Para ayarlanirsa anneme alicaz %90 en yakin takipçisi olucam merak etmeyin ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.