Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Ford'lar Ve Detaylar

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bu ford'un eco-sport modeli de Türkiye pazarına sunulacaktı, paris fuarında öyle söylenmişti, ama istanbul da tanıtımı bile yapılmadı, bilginiz var mı? ben küçük SUV olarak gözüme fena kestirdim eco-sport u.. :)

Ecosport 2 en erken 18 ay sonra Batı Avrupa pazarına sunulacak dendi lansmanında . 2014 içinde bekleyebilirsiniz. 2013 içi çok zor..

Ek olarak

http://www.focusclubtr.com/forum/154-ecosport/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Anladığım kadarıyla mondeoda olacak 1.5 litre ecoboost makine de 3 silindirli. 200bgi geçebilirmiş

Duymak istediğim haber buydu açıkçası motor verileri kesinleşmiş olmasada 1.6 yerine mondi gibi bir aracın hacmini 1.5 ve gücünü neden 150 HP'ye düşürdüler diye düşünüp duruyordum, hacim düşmesi hiç önemli bir konu değil 1.0 olsun ama 200 HP olsun, mondiye 200 beygir yakışır. 1.5 veya 1.6 farketmez yakıt tükeminde çok bir fark olmayacaktır. Mondeo alacak kişi zaten yakıttaki farka fazla bakmayacaktır, önemli olan konu +200 Hp olmalı yine önemli bir konu otomatik vites seçeneğide mutlaka olmalı. Hep söylüyorum D segment bir otomobilde otomatik seçeneği olmazsa olmaz. Otomatik var ama sadece 2.0 da var demek Türkiye şartlarında da yanlış olur. Ben gidip asla "0"km 2.0 ve üstü araç almam %80 ötv veremem hiç.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.