Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

@Alperen G., Ekranı hakkında bir kaç yerde olumsuz yorumlar okudum. Muadilleri ile ekranını kıyaslasanız sizce ekranı nasıl.

HTC One X ile karşılaştıramadım ama Galaxy S3 ile kıyaslama imkanım oldu.

S3'ün ekranı 4XHD'nin ekranının yanında bildiğin soluk ve beyaz renkler bildiğin buz mavisi. Bunun ekranında beyazlar daha beyaz renkliler daha renkli :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şarjı oldukça dayanıklı. 36 saat sonunda hala % 65 şarj ve buna oyun ve bir miktar wi-fi dahil.

Pek kullanmıyorsun sanırım. :) Pili kaç mAH ?

Araştırmadım ama LG ekranı pek kötü değildir diye düşünüyorum.

Biraz bakındım. 2140mAH pil varmış. Ekran IPS gayet güzeldir. Yanında gelen kapak vs Spingen marka iyidir. adi basit birşey değil. 16gb sd kartı varmış. Tegra olduğu için klasik ısınma sorunu varmış. Pili ekranı biraz fazla açık tutarsan diğerleri gibi bitiverir. Fayda fiyat ürünü gayet güzel, mantıklı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pek kullanmıyorsun sanırım. :) Pili kaç mAH ?

Araştırmadım ama LG ekranı pek kötü değildir diye düşünüyorum.

Biraz bakındım. 2140mAH pil varmış. Ekran IPS gayet güzeldir. Yanında gelen kapak vs Spingen marka iyidir. adi basit birşey değil. 16gb sd kartı varmış. Tegra olduğu için klasik ısınma sorunu varmış. Pili ekranı biraz fazla açık tutarsan diğerleri gibi bitiverir. Fayda fiyat ürünü gayet güzel, mantıklı.

Yoo, wi-fi, oyun filan takılıyorum aslında ama öyle her daim de açık değil elbette.

Evet, IPS ekran, cidden çok beğendim..

Tegra3'ün gerçekten ısınma sorunu var ama çok abartılacak kadar değil.

Bence de mantıklı bir seçim oldu. Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alpernim yorumları okudum ve anlaşılan iyi bir seçim yapmışsın güle güle kullan. :) .Bu arada dün bir yarım birde çeyrek bilet aldım sanırım yılbaşından sonra bende aynından alacağım...Yani büyük ihtimalle :)

Teşekkür ederim sayın abim.

Abi büyük ikramiye çıkarsa, üstüne de arabayı satarsan benim telefonun ikinci elini alabilirsin bence :muha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İletileri verilen emir sonucu geç te olsa taşımış bulunuyorum. :D

Bir aferim isterim. :D :D :D

İhale benim üzerime kaldı ya neyse.

Bunu da taşıttırmayın diye altına küçük bir telefon ile ilgili not düşeyim.

150 tl ye akıllı telefon.

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Özmen'in ucuz akıllı telefon açıklaması çok ilgi çekti

Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, Ankara JW Marriott Otel'de gerçekleşen Microsoft Bilişim Zirvesi 2012'nde yaptığı konuşmada, günümüzde şirketlerin birçok departmana sahip olduğunu ve bunlar arasında iletişim kurmanın Windows 8 daha kolay hale gelebileceğini belirtti.

Arek, "Bugün akıllı telefonlar 1500-2000 bin lira civarında fiyatlara sahip. Şirketler çalışanlarına bu cihazları vermekte zorlanıyor. Şubat ayında 150-200 liralık telefonlar çıkacak, bunlar 1500-2000 liralık telefonlarla aynı platformlara sahip olacak" diye konuştu.

Microsoft'un Türkiye'ye değer verdiğini, Türkiye'nin Windows 8 lansmanının yapıldığı 19 ülkeden biri olduğunu vurgulayan Özmen, Microsoft'un ayrıca Türkçe klavyeye de büyük önem verdiğini, uygulamaların da Türkçe kullanıma sunulduğunu kaydederek, bu durumun Türkiye'ye teknoloji konusunda masaya oturma imkanı sağladığını kaydetti.

Samsung Galaxy W, Galaxy S2-S3 ya da LG Optimus 4X almayı düşünüyordum,

Galaxy W Vodafone kampanyası var, tarifeye ek ayda 19 tl ye veriyor Vodafone, tabi 24 ay taahhüt veriyorsun. Bu haber sonrası vazcaydım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne için dilekçe veriyorsunuz, telefon düştü diye mi?

bu arada bilgilendirme için dipnot düşeyim.Telefon almadım kız arkadaşıma bu ara aracımızın motor bakımı bi hayli üzmüştü bizi..

Sonuç olarak arkadaşlarmız vasıtasıyla öğrendiğimiz kayıp çalıntı telefonlarıyla ilgilenen bi kurum varmış arayıp IMEI numarasını vermiştik... Geçtiğimiz gün karakoldan telefon geldi telefonunuz bulundu gelin alın diye..

Akşama gittik hemen kasası beyaz iken gri olmuş bu telefon bizim değil dedik ama IMEI tuttuğu için sizin dediler peki dedik..Meğer bulan arkadaş kasayı komple sıfırlamış...Bulan kişide temizlik işçisi...Bize şikayetçimisiniz dedi , benim olsa şikayetçi olurdum ama kız arkadaşım işi uzatmak istemedi ( şikayetçi ıolma sebebim ise , telefonu bulur bulmaz hattı çıkarıp kasayı değiştirmiş bu demek oluyorki adam telefon benim artık demiş, düştükden 5dk sonra aradığımda kapalıydı bi nevi cihazı sahiplenmiş )

neyseki 50 liraya kasayı sıfırladığınu söylemiş ilgili memur arkadaşlara bende 2 günlük yövmiyesi ders olmuştur diyip konuyu uzatmadık.Fakat telfon savcılığa yollandı , bu hafta çağırcaklarını belirttiler 1-2 haftaya verirler heralde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.