Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Yooo.. Ekrana çift tık, ardından şekli çiz, hooop ekran açıldı.. Elime almana gerek yok..

Onu biliyorum yahu.

Abi parmak iziyle açacağım ben niye parmak izi var, hız ve güvenlik olsun diye :D Bak seneye V30'da kalkar oradan :zha: 

Bkz: Sony, illa önde olması şart değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu biliyorum yahu.
Abi parmak iziyle açacağım ben niye parmak izi var, hız ve güvenlik olsun diye [emoji3] Bak seneye V30'da kalkar oradan :zha: 
Bkz: Sony, illa önde olması şart değil.

Abicim ekranı ben açtıktan sonra istediğim gibi açarım.. Iphoneda nasıl bilmiyorum ama parmak izi ayarlı diye illa onunla açmak zorunda değilsin.. Elindeyse parmak iziyle masadaysa şekille veya şifreyle açarsın.. Bunlara takılmaya gerek yok..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Abicim ekranı ben açtıktan sonra istediğim gibi açarım.. Iphoneda nasıl bilmiyorum ama parmak izi ayarlı diye illa onunla açmak zorunda değilsin.. Elindeyse parmak iziyle masadaysa şekille veya şifreyle açarsın.. Bunlara takılmaya gerek yok..

Abi ben bir şeye takılmadım. Kullanım alışkanlığından bahsediyorum.

Yinelemek gerekirse ben parmak iziyle açmak istiyorum ve bunun için telefonu elime almak zorundayım? Bence tamamen yanlış tasarım anlayışı.  Zevkimi iletiyorum niye kızdın anlamadım :D 

Senin bahsettiğin şeyi biliyorum zaten -EE yuh bunu da mı bilmeyeceğiz?- zorunluluk tabii ki yok. 

EK: Şuan kullandığım telefonun ses kısma açma arkada, bu da çok saçma bir yer seçimi.

EK2: Anahtarsız giriş var arabada, ama sadece sürücü tarafından yaklaşınca açılıyor, yolcudan açılmıyor. Eee ona da anahtarı var sok aç, zorunda değilsin anahtarsız giriş için demek gibi bir şey.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ben bir şeye takılmadım. Kullanım alışkanlığından bahsediyorum.
Yinelemek gerekirse ben parmak iziyle açmak istiyorum ve bunun için telefonu elime almak zorundayım? Bence tamamen yanlış tasarım anlayışı.  Zevkimi iletiyorum niye kızdın anlamadım [emoji3] 
Senin bahsettiğin şeyi biliyorum zaten -EE yuh bunu da mı bilmeyeceğiz?- zorunluluk tabii ki yok. 

EK: Şuan kullandığım telefonun ses kısma açma arkada, bu da çok saçma bir yer seçimi.
EK2: Anahtarsız giriş var arabada, ama sadece sürücü tarafından yaklaşınca açılıyor, yolcudan açılmıyor. Eee ona da anahtarı var sok aç, zorunda değilsin anahtarsız giriş için demek gibi bir şey.

Kızmadım yahu neden kızayım? Ben tasarlamadım ki telefonu :) Bu bahsettiklerin tamamen kullanım alışkanlığı ile alakalı dediğin gibi. Ben çok uzun zamandır LG kullandığım için ses açma kısmanın arkada olmasına, çift tıka fln baya alıştım. V20'de yanda ses tuşları, alışamadım mesela.. Ses açıcam kısıcam diye ekranı kilitliyorum yanlışlıkla. Telefonu masa üstünde kullanmak yerine elde daha kullanılacağı düşnüldüğünden yapılıyor bunlar. Ki eldeyken bu tip tasarımlar daha kullanışlı bence.

LG fanboyu filan değilim zaten.. Pahalı gelmese direk iphone'a geçecektim, Samsung filan hiç çekici gelmedi, Sony ve HTC'yi oldum olası sevemedim, bildiğim markadan devam..

Bu arada V20 baya hediyeli.. Ama ne kadar kullanışlı tartışılır.. 360 cam diye bişi verdi.. Benlik bişiy değil.. Hi-fi aparatı var. G5'te satamamışlar bunda hediye.. Ki V20 zaten hi-fi modülüne eyerleşik olarak sahip. Bynda kullanmayın diğer telefonlarda kullanabilirsiniz yazıyor.. Bi tek Bang&Olufsen H3 kulaklık hediyesi güzel.. Onun da baslar tatmin edici değil ama genel olarak doygunluk ve sesteki netlik süper..

Bu arada Ipad Air 2 ve Ipad Pro kullanmış ve halen kullanan birisi olarak tablet konusunda Ipad'in üzerine tanımıyorum.. Net...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Benim telefonu açan sendin değil mi :)

Şifreli değil diye de övmüştün sankim :)

Evli barklı  bir öğretmenin her şeyi, herkese açık ne güzel diye övdüm işte :D 

--1 dakika sonra eklendi--
3 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Bu arada V20 baya hediyeli.. Ama ne kadar kullanışlı tartışılır.. 360 cam diye bişi verdi.. Benlik bişiy değil.. Hi-fi aparatı var. G5'te satamamışlar bunda hediye.. Ki V20 zaten hi-fi modülüne eyerleşik olarak sahip. Bynda kullanmayın diğer telefonlarda kullanabilirsiniz yazıyor.. Bi tek Bang&Olufsen H3 kulaklık hediyesi güzel.. Onun da baslar tatmin edici değil ama genel olarak doygunluk ve sesteki netlik süper..

O başarısız modüler tasarımdan sonra LG ve arkadaşlarının tutulması çok olası değil zaten :( Moto Z daha akıllı modüler olsa da onunda arkadaşları para etmeyecek :( maalesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Vatan HTC 10'u 1500 liraya sattı bugün vs alanlar var. Bu fiyata kaçmaz

http://www.vatanbilgisayar.com/htc/5-2-inc-1000-2000-tl-arasi/akilli-telefon/

Şimdi stokta yok duruyor ama çevre dükkanlara sormakta fayda var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

@Kutluhan A. ben s7 edge kullaniyorum.. Bu iş göreceli iphone mi samsung mu ? Bir nevi mercedes mi bmw mi gibi birşey.. ikiside iyi..

Alişkanliklar devreye girer bence

Lg android'den sonra yerinde olsam androidle devam ederdim yani s8 le :)

Hem daha yeni ve kibar s7 edge hem büyük hemde ekranlari hassas ve ekranlarinda bazen pempe cizgi sorunu olabiliyor ( benim cihazda var ) :D

Dedim ya alişkanlik ve göreceli zevk işi.. iphone 7 yide bi kurcala menü vs hoşuna gideni al gitsin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 aya yakın zamandır S8 kullanıyorum çok güzel bir telefon. Ben hep fotoğraf çekme hızı ve kalitesi olarak samsung u eleştirirdim ve iphone u beğenirdim bu konuda ama S8 ile bu düşüncem tamamen silindi. Özellikle hızlı şarj özelliği müthiş, sabah uyanınca şarja takıyorum 15 dk. civarı ben hazırlanana kadar yaptığı dolum ile gün boyu gidiyor. Fiyatını bilmiyorum (şirket bendeki) ama çok iyi bir telefon, şirkette iphone u terk edip geçen arkadaşlar var ve hepsi çok memnunlar, sadece alışana kadar biraz acemilik çektiler, daha önce android kullanananlara çok temel konuları sordular.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.