Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

Bu akşam kız arkadaşım talihsizlik sonucu yürüyüş sırasında 3 senedir kullandığı nokia e72 telefonunu düşürdü, kaybettik.

Belli etmemeye çalışsada morali bi hayli bozuldu hediye olarak cihaz almak istiyorum.Bütçem normalde şuanda kısıtlı ama tavsiyelerinizi bekliyorum... sıfır , ikinci el farketmez.

Bütçe olarak 0-600 lira civarı düşünüyorum..Aslında iphone 4 de gözü vardı uzun zamandır ama şuan için uygun gözükmüyor..

Yarın adliyeye dilekçe vermeyi düşünüyoruz IMEI ile fakat ümidimiz yok.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler..

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne için dilekçe veriyorsunuz, telefon düştü diye mi?

(Ç)alıntı olarak vericeğiz.Sonuçta telefon düştüğünde cihaz açıktı, şarjıda yeterince vardı.. Düştüğünü anladıkdan 5 dk içinde aradığımızda cihaz aramaya kapanmıştı..Bu bir teşebbüsdür , cihazı kendi zimmetine geçirme olarak adlandırabiliriz.Bu yüzden çalıntı olarak dilekçede belirteceğiz.

c3-01 gayet şık cihaz aslında mantıklı bir tercih olabilir , yanlız ya full dokunmatik yada qwerty klavyeli kullanabilir diye düşünüyorum :)

HTC ChaCha düşündüm ama tip olarak ve renk olarak düşen cihazla aynı , tek sorun bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Düşürdü kırdı; bozuldu gibi anladım ben.

Kaybetti yani telefonu, geçmiş olsun.

yok abim , telefonu düşürdü , hemen döndük baktık ama nafile.Çokdan gitmiş telefon , aradık telefon kapalı.Bulan kişi hemen çıkarmış bataryayı..

Öncelikle geçmiş olsun, ümitler o kadar sönmesin, çıkar biryerden.

Yeni telefon konusunda 600 tl'lik bütçe ile Samsung Galaxy S(450 ye alınır), biraz kasılarak S2 veya ara model Ace2 veya S Advance alınabilir. Htc de olabilir.

Hasan'ım , bende şuan s3 var , 1-2 günlük kullanmalık verdim büyük geldi s2 de büyük gelir gibi ^_^

400-500 liraya iphone 4 bulsam süper olur dimi :kıhkıh:

Şaka bi yana , Galaxy s ve s2 2. el temiz bulabilirmiyiz ki, :blink: Ben en iyisi teknosaya falan gidip bi cihaz beğendiriyim , gerçi beğenceği cihaz belli iphone 4s' de neyse bakalım artık :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende hanıma almak istiyorum; Galaxy Ace nasıl sizce? 509 tl.

Bizim bir arkadaşımızda var beyaz renk. Duruşu falan hoş, özelliğini tabi bilmiyorum, kurcalamadım, pek de öyle anlamam.

Anlasam zaten telefon diye E 72 almazdım. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Galaxy W diye bir telefon var, çok bi bilgim yok hakkında, arkadaşım bahsetmişti, iyi cihaz falan dedi ama ne fiyatı hakkında ne de özellikleri hakkında net fikir sahibi değilim.

wonder olması lazım o bahsettiğiniz cihaz GHZ yüksek olduğu için piyasada çok tutulmuştu yanlış hatırlamıyorsam 1.4 Ghz di cihaz...

bakalım acele etmeyelim dedi , benim düşüncem ChaCha dan yana ama öncelikle kendi beğenmesi lazım :)

Birazda tasarruf yapıp birikim yapmasını bekliyorum açıkcası :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaşlar şu 3 telefon arasında kaldım:

LG Optimus 4XHD

HTC One X

Samsung Galaxy S3

Fiyat açısından LG'ye daha yakın gibiyim ama yine de tavisyelere açığım.

Aslında Almanya'dan alacaktım bu cihazı. 800 tl civarına geliyordu. Burda şuan en ucuz 1200 TL.. ama en son Bimeks, web kampanyası ile 900'e satmış, belki yine yapar diye almadım. ayrıca garantisiz olacak olması da düşündürdü.

Yeni Nexus 4 vardı. o da 900 civarına geliyordu. Sırf Fm radyo yok diye almadım. çünkü çok sık kullanıyorum..

sonuç olarak yukarıdaki telefonlar açısından önerilerinizi bekliyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.