Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İstanbul Otomobil Fuarından Merak Ettiklerinizi İletin Lütfen!

Önerilen Mesajlar

1- Volvo V40 1.6 Litre Dizel PowerShift fiyatı, tüketim, performans değerleri, ve yaya hava yastığı haricinde radikal donanımları var mı?

2- Vw Golf'te 2013 ikinci çeyreğinde Bluemotion paketi ile satılmaya başlanacağı duyurulan yeni 1.6 TDI 110 Hp dizel motorun tüm Golf'lerde ne zaman kullanılacağı ve Bluemotion dışındaki modellerde 110 Hp üzerinde bir güçle sunulup sunulmayacağı?

3- Vw'de 1.6 TDI ve DSG kombinasyonunun kullanılacağı yeni modeller olacak mı ve DSG Garanti Sürelerinin Amerika, Rusya ve Çin'den sonra Türkiye'de 10 yıl olarak değişip değişmeyeceği?

4- Peugeot 301 - Ctiroen C-Elysée - Skoda Rapid motorları, donanımları, boyutları ve fiyatları açısından kıyaslamaları?

5- Yeni Mondeo'nun motor ve şanzımanlarına göre teknik özellikleri ve Türkiye'ye satış takvimi?

6- Ford'un bütün modelleri için 1.6 tdci + Powershift Kombinasyonu ile ilgili planlar ve takvimler?

7- Mercedes A serisinin motorlarına göre detaylı donanım özellikleri ile satış fiyatları?

8- Yeni Seat Leon kabin konforundaki detaylar, iyileştirmeler, donanım özellikleri ve fiyatları?

9- Yeni Yaris Hibrid kabin içi detayları ve detaylı teknik özellikleri, diğer araçlardan bakım farkları ve fiyatları?

10- Hyundai ve Kia grubunda dizel motorlar için çift kavramalı daha seri ve ekonomik otomatik şanzımanların olup olmayacağı?

11- Renault'un Fluence dışındaki Zoe ve Twizy gibi elektrikli modellerinin Türkiye satış takvimi ve fiyatları?

12- Peugeot'un ve VW'nin dizel + elektrikli hibrit araçlarının hangileri olacağı, tüketim değerleri ve ne zaman üretilip satılacağı?

13- Opel'in yeni daha verimli motor geliştirmeleri olup olmadığı?

14- Mazda'nın Türkiyedeki pazar payını dikkate değer artırmak için yatırımlar ve çalışmalar yapıp yapmayacağı?

15- Ve elbette bütün markalar için adı pek duyulmamış sürpriz modeller yada haberler?

Amma soru sordum be!.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel de bunların bazıları internette araştırma ile bulunabilir. Özellikle teknik veri ve karşılaştırmalar. Satış takvimi ve fiyatlar yarın araba satışa çıkmadığı sürece kimseye söylemezler zaten :)

Bekliyoruz fotoğrafları.

Mondeo , Volvo V40 :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuganin kapilari acik ve lansman rengi titanium sarjim az foto koyamiyorum. Mondeo kilitli ama Yakup aksam herkes gidince açtiricakmis :D veee Focus zetec S body kitlisi var

o focus 2 sene sonra filan satılır bakalım kime gidicek :) focusu almamış olsaydım bende fiatın çok özel bir arabası olucaktı :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Volvo V40 1.6 Litre Dizel PowerShift fiyatı, tüketim, performans değerleri, ve yaya hava yastığı haricinde radikal donanımları var mı?

2- Vw Golf'te 2013 ikinci çeyreğinde Bluemotion paketi ile satılmaya başlanacağı duyurulan yeni 1.6 TDI 110 Hp dizel motorun tüm Golf'lerde ne zaman kullanılacağı ve Bluemotion dışındaki modellerde 110 Hp üzerinde bir güçle sunulup sunulmayacağı?

3- Vw'de 1.6 TDI ve DSG kombinasyonunun kullanılacağı yeni modeller olacak mı ve DSG Garanti Sürelerinin Amerika, Rusya ve Çin'den sonra Türkiye'de 10 yıl olarak değişip değişmeyeceği?

4- Peugeot 301 - Ctiroen C-Elysée - Skoda Rapid motorları, donanımları, boyutları ve fiyatları açısından kıyaslamaları?

5- Yeni Mondeo'nun motor ve şanzımanlarına göre teknik özellikleri ve Türkiye'ye satış takvimi?

6- Ford'un bütün modelleri için 1.6 tdci + Powershift Kombinasyonu ile ilgili planlar ve takvimler?

7- Mercedes A serisinin motorlarına göre detaylı donanım özellikleri ile satış fiyatları?

8- Yeni Seat Leon kabin konforundaki detaylar, iyileştirmeler, donanım özellikleri ve fiyatları?

9- Yeni Yaris Hibrid kabin içi detayları ve detaylı teknik özellikleri, diğer araçlardan bakım farkları ve fiyatları?

10- Hyundai ve Kia grubunda dizel motorlar için çift kavramalı daha seri ve ekonomik otomatik şanzımanların olup olmayacağı?

11- Renault'un Fluence dışındaki Zoe ve Twizy gibi elektrikli modellerinin Türkiye satış takvimi ve fiyatları?

12- Peugeot'un ve VW'nin dizel + elektrikli hibrit araçlarının hangileri olacağı, tüketim değerleri ve ne zaman üretilip satılacağı?

13- Opel'in yeni daha verimli motor geliştirmeleri olup olmadığı?

14- Mazda'nın Türkiyedeki pazar payını dikkate değer artırmak için yatırımlar ve çalışmalar yapıp yapmayacağı?

15- Ve elbette bütün markalar için adı pek duyulmamış sürpriz modeller yada haberler?

1- Şuan yok.

2- Öyle motor yokmuş 105 ile devam.

3-Böyle birşey mi olur nerden duydun dediler

4-Başlıklar açıldı

5-Bunlar zaten vardı sitede sadece vw sayfalarına bakmayın :)

6-yok planı kimse bilmiyor.

7- burada

8- Seat'a uğramadım

9- Toyota konusunda ve kendi internet sitesinde detay mevcut.

10- yok zaten şuanki yeni üretim eski değil

11- Sormadım.

12-Sormadım.

13-Kime göre neye göre ? 1.6 200 ps geliyor mesela..

14-Sormadım.

15. Pek ilgilenmedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.