Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İstanbul Otomobil Fuarından Merak Ettiklerinizi İletin Lütfen!

Önerilen Mesajlar

BMW 316 ve 320 ile ilgili herşey olabilir :)

Bu arada sitenin saati 1 saat ilerde gidiyor o geri alınmamış sanırım :)

Onlar zaten heryerde var ama :yeah:http://www.bmw.com.tr/tr/en/

saat de sitenin duyuru ve üst bölümünde belirtilmiş vaziyette lütfen doğru yerde soruları soralım.. Konuyu dağıtmayalım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1) Pug 4008 veya citroen C4 air cross getrilcek mi? evetse donanım motor fiyat?

2) Jag XJdeki 2.0 benzinli XFe de gelecek mi ? evetse ne zaman ve fiyat ne olur ?

3) Passat CC için en uygun fiyat (1.4 falan ne olursa en ucuzu ) ?

4) V40 hakkında her şey ?

5) yeni mazda 6 hakkında herşey ?

şimdilik aklıma gelenler bunlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Avrupa çapında ilk veya yeni tanıtılacak araçların detaylı foto ve bilgisini almaya çalışacağım..

Lüks olarak jaguar iyi oldu, bugatti amca geliyor :kıhkıh:

V40'ı nasıl akıldan çıktı hayret ? Onda 1.6 tdci powershift olacak mı mesela ? :yemek:

Pug'un yeni sedan'ı 301 de ilk kez sunulacak :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam fuara gitmeyi düşünüyorum ancak İstanbul'u çok bilmiyorum. Bostancıda kalacağım o hafta sonu. Bostancıdan taksime gitmeyi biliyorum. Taksimden fuar alanına nasıl gidebilirim. Ya da bostancı iskelesinden vapurla nereye gidersem daha iyi olabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fluenc'in makyajlanmasıyla ilgili bir duyum var, o olabilir.

Fiat'ın yeni suv gibi tasarladığı araba. Adı aklıma gelmedi şimdi.

Varsa Dodge'nin Alfa Romeo ile geliştirdiği bir sedan vardı, o.

Volvo nun tüm serileri de olabilir tabi :D

Yaris Hybrid.

Daha sayayım mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam fuara gitmeyi düşünüyorum ancak İstanbul'u çok bilmiyorum. Bostancıda kalacağım o hafta sonu. Bostancıdan taksime gitmeyi biliyorum. Taksimden fuar alanına nasıl gidebilirim. Ya da bostancı iskelesinden vapurla nereye gidersem daha iyi olabilir...

Mert en kolay kadıköy'den metrobüs'e binmek ve EN SON durakda inmek, sorarsan yardım ederler hep..

kadıköy'den tüyap'a yaklaşık 1.5 saat'de gidersin.. Diğer ulaşım araçları var ama (servis gibi) geç kalabilirsin yani daha uzun sürer.

Bostancı'dan ido ile bakırköy'e oradan bunların servisine binebilirsin birde.. http://www.istanbula...ow12.com/ulasim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o zaman hiç bir araba olmasın nasıl olsa hepsinin internet sitesi var ordan bakarız :)

Hocam yeni araçlar fuar'da ilgi görmektedir; olan araçların neyini soracağız mesela direkt iletin lütfen ?

yukardaki örnekler gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.