Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Eşya Önerileriniz.

Önerilen Mesajlar

evlilik yatırımı yapmadan önce iyice düşünmek gerekli, boşanma sayıları evlilik sayılarının 3 katı olduğu bir dönemdeyiz, bütün yatırım emek boşa da gidebilir, yine de düşünüyorsanız, kolay gelsin

Hüseyin kaan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Sayin forumdaslarim. Bizim bulasik nakinasi bozulmus. Serviste bununla ugrasmayin. Yapilir ama yine bozulur bu falan demisler. Eee bizimkilerin de canina minnet. Kisacasi bulasik makinasi onerisi olan varsa alabilirim. Bosch a baktik az once. 5 programli falan diyor. Ben cok anlamam ama fena gelmedi. 1000 tl fiyati var. Arcelik hemen karsisindaydi. Orada da 3 programli 7 yil garantili bir makineye 750 tl dediler. Bosch la ilgili guzel anilarimiz yok ama genel anlamda tavsiye ediyorlar. Sizin tavsiyeniz varsa alabilirim. Bu gun bu isi bitirecegiz galiba.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayin forumdaslarim. Bizim bulasik nakinasi bozulmus. Serviste bununla ugrasmayin. Yapilir ama yine bozulur bu falan demisler. Eee bizimkilerin de canina minnet. Kisacasi bulasik makinasi onerisi olan varsa alabilirim. Bosch a baktik az once. 5 programli falan diyor. Ben cok anlamam ama fena gelmedi. 1000 tl fiyati var. Arcelik hemen karsisindaydi. Orada da 3 programli 7 yil garantili bir makineye 750 tl dediler. Bosch la ilgili guzel anilarimiz yok ama genel anlamda tavsiye ediyorlar. Sizin tavsiyeniz varsa alabilirim. Bu gun bu isi bitirecegiz galiba.

Sen bilirsin ama Bosch oneririm ben...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi bir elektrikli süpürge önerisi olan var mı?

Gır gır....:):):):):):))::)

Ahmet'im dayanamadım, bu soğukta yinede yaptım..:):):)):))

Bu arada soruna da cevap, arzum çok iyi, bir de iki yıl garanti süresi için de parça tedariği olmazsa yeni ürünle değiştiriyorlar, biz bunu yaşadık....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi bir elektrikli süpürge önerisi olan var mı?

Ben oglumun ilk dogdugu zamanlara denk gelmesi ve satis temsilcisinin profesyonel kandirikcili nedeniyle temizlik robotu diye bir sey almistim. Tami tamina 1700 tl idi. Firma ismi vermek istemiyorum ama hani su evlere gelip urun tanitimi yapan bir grup var. Onlardan almistim. Aman ha. Dikkat.

Su filtresi olan bir urun tavsiye ederim. Torbasiz olmasi da iyi olur. Torba bitti git al derdin olmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Su filtresi olan bir urun tavsiye ederim

Su filtreli olanların hanımlar arasında pek sıcak karşılanmadığını öğrenmiş bulundum :)

Temizliği zor oluyormuş, suyu bekletirsen koku yapıyormuş vs vs 

Hala bakıyorum, daha karar veremedim... Sessiz olsun da :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.