Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Eşya Önerileriniz.

Önerilen Mesajlar

Aldığım alet şu;

içinde oldukça hafif bir malzemeden check valf mantığı ile çalışan bir parak var; sadece aspiratör devreye girdiğinde açılıyor; kapattığında kapakta kapanıyor.

Siyah gördüğün kısım lastik malzeme; ölçüleri tam baca çapında o siyah lastikte girebildiği kadar bacanın içine giriyor ve koku sızdırmıyor.

Tavsiyeleri bunu taktıktan sonra etrafını alçı ile sıvamak izmirde gelip kendileri de takıyorlar hatta.

Ama ben aldım ve kendim taktım; balık kokusu sucuk kokusu ve diğer yemek kokuları geliyordu; bunu taktık şimdi bir gram koku yok.

50 tl. ye aldım. bacavalf adı.

Patron hafta sonu veya öbür hafta içi bana gelip klape takacaklar.

İşe yaramazsa, sen İzmire döndüğünde bir tane alır bana kargolarsın ben de sana parasını yollarım .

Olur mu ?

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Patron hafta sonu veya öbür hafta içi bana gelip klape takacaklar.

İşe yaramazsa, sen İzmire döndüğünde bir tane alır bana kargolarsın ben de sana parasını yollarım .

Olur mu ?

Tabiiki; istersen bugün arayıp alalım yarın elinde olur :)

Bizim ankastreler Siemens ve içinde klape olduğuna eminim fakat kokuyu kesemedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2006 da evlenince ç.makinası hariç hep Bosch aldık, sadece Arçelik bozuldu ama bozulmak ne kelime; abartısız 3-4 ayda bir sorun çıkarıyordu ancak servislerinin hızı, garanti kapsamı ve satın alırkenki indirim oranları gerçekten iyi.

Ama evime bir daha kolay kolay Arçelik de almam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın Allah da senden razı olsun :)

Cuma günü taktım bu sabaha kadar herhangi bir koku duymadık, büyük ihtimal sorunumuz çözüldü demektir.

Yalnız bacaya takmak çok zor oldu,ben söyleyince siteden bir kişi daha aldı. 1 günde gelmiş ona kargo ile. O iki dakikada davlumbaz çıkışına takmış çok daha kolay yapmış.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aydın Allah da senden razı olsun :)

Cuma günü taktım bu sabaha kadar herhangi bir koku duymadık, büyük ihtimal sorunumuz çözüldü demektir.

Yalnız bacaya takmak çok zor oldu,ben söyleyince siteden bir kişi daha aldı. 1 günde gelmiş ona kargo ile. O iki dakikada davlumbaz çıkışına takmış çok daha kolay yapmış.

Sorununun hallolmasına sevindim, şimdi evinizi daha çok seveceğinizi düşünüyorum :)

Baca deliği standart çapta olması gerek; öyle yapılmamış mı neden zorlandın?

Ben de çok kolay olmuştu o aparatı baca deliğine sokup lastik kısım ile düzelce sıkıştırdım; çıkışına da davlumbazdan gelen alüminyum boruyu takıp sıktım; toplamda 10 dk. sürmedi montaj.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sorununun hallolmasına sevindim, şimdi evinizi daha çok seveceğinizi düşünüyorum :)

Baca deliği standart çapta olması gerek; öyle yapılmamış mı neden zorlandın?

Ben de çok kolay olmuştu o aparatı baca deliğine sokup lastik kısım ile düzelce sıkıştırdım; çıkışına da davlumbazdan gelen alüminyum boruyu takıp sıktım; toplamda 10 dk. sürmedi montaj.

Yok .. Baca deliği 12 cm bu da 12 cm içine girmiyor. ben de o lastik parçayı yarım dışarı çıkardım alttan bacaya soktum. Böylece ağızlaştırmış oldum. Önce kendi bandı sonra elektrik bandı en üstte de tie-wrap ile bağladım. Bakalım inşallah düşmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok .. Baca deliği 12 cm bu da 12 cm içine girmiyor. ben de o lastik parçayı yarım dışarı çıkardım alttan bacaya soktum. Böylece ağızlaştırmış oldum. Önce kendi bandı sonra elektrik bandı en üstte de tie-wrap ile bağladım. Bakalım inşallah düşmez.

Bende birkaç çekiç darbesi ile girmişti; olmazsa sende komşunun yaptığını yaparsın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende birkaç çekiç darbesi ile girmişti; olmazsa sende komşunun yaptığını yaparsın.

Arçelik de bir tane getirmiş bugün takalım demişler (e-şikayette bulunmuştum). Taktırmadım birakıp gitmişler bişey olursa davlumbaz çıkışına onu takarım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bilmiyorum geç mi kaldım ama Franke kesinlikle ALMAMANI tavsiye ederim. Benim evde Franke'nin seti var. Bütün beyaz eşyalar Franke'nin ürünleri ve hepsinin özür dileyerek Allah belasını versin. Bir yıl içerisinde önce fırının camı patladı daha sonra ocağın camı durduk yere patladı. Allahtan şans eseri kimseye bir zarar gelmedi. Servisi bile nasıl olduğunu çözemedi saçma sapan bahaneler uydurdu ve camı değiştirip gitti. Uzun lafın kısası bence Franke'den uzak dur bir dost :)

mehmet kursat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hocam ben VESTEL in çeyiz kampanyasından yararlandım ve almadan önce baya araştırdım..vestelde çalışan yüksek mühendis arkadaşımı aradım ve bana dediği şu beyaz renk olanlara birşey demem ama inox serisinde çok iddaalıyız dedi bende inox kampayası çeyiz setini aldım 4990 12 ay taksit le aldım..bozdolabı-fırın ve ocak-bulaşık makinesi ve 108 ekran LCD televizyon bunların hepsine de 7 yıl garanti..aslında fırın yerinde çamaşır makinesi veriyorlardı fakat bende o olduğu için ben fırın istedim..ürünlerin hepsi en son teknoloji öneririm..bu arada beyaz eşya şans hocam markalar ancak ve ancak bu şansı yükseltebilir en kaliteli markalardan bile neler duyuyoruz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.