Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Beyaz Eşya Önerileriniz.

Önerilen Mesajlar

Mikrodalga fırın alırken bir fanı hava aldığı yeri olucak o mümkünse üstünde olmasın zamanında 2 kere unutup üstüne bir şeyler koyup mikrodalga fırın yaktık. Şimdikinin neresinde bilmiyorum da henüz yanmadı neyseki.

Televizyonlarda stok sıkıntısı olabiliyor biz LG 55" 660s'e karar vermiştik, Ankara'da kalmamış bir alt modeli olan 640s aldık mecburen.

Hangisi sizin için daha önemli ise bütçeyi ona göre ayarlamanız lazım bu da zor iş.

Bir de genelde satıcıların dediklerine fazla güvenmeyin resmi sitelerdeki bilgilere bakın derim ben. Televizyon araştırırken birçok eksik veya yanlış bilgi veren satıcıya denk geldim malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tv samsung. fırın profilo. buzdolabı ariston hotpoint. ısıtıcı ufo :) çamaşır makinası bosch kullanıyorum..hiiç bir sıkıntı yaşamadım..Ama bunları al diye tavsiye etmiyorum.Arkadaşım unutma beyaz eşya tamamen şans işidir.en iyi markayı en pahalısını alırsın verim alamazsın. En dandiğini alıp yıllarca kullanabilirsin. Sana evliliğinde mutluluklar eşya alımında bol şans dilerim..

oğuz mete tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tv samsung. fırın profilo. buzdolabı ariston hotpoint. ısıtıcı ufo çamaşır makinası bosch kullanıyorum..hiiç bir sıkıntı yaşamadım..Ama bunları al diye tavsiye etmiyorum.Arkadaşım unutma beyaz eşya tamamen şans işidir.en iyi markayı en pahalısını alırsın verim alamazsın. En dandiğini alıp yıllarca kullanabilirsin. Sana evliliğinde mutluluklar eşya alımında bol şans dilerim..

sevgili dostum senin ev alışveriş merkezi gibi olmuş maşallah her marka var :)

valla iyi cesaret etmişsin hepsini farklı marka almakla keza arza yapsalar eve sürekli farklı servisler gelecek sinir bozucu iş :(

umarım nazar değmez sıkılıp atana kadar hiç biri sorun çıkarmaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tv, buzdolabı, bulaşık mak. , çamaşır mak. SAMSUNG almıştık evlenirken. Birtek ankastreyi BEKO aldık. Hepsinden memnunum... Samsung öneririm

bende çamaşır makinasını %99 samsung alıcam sizin yorumlarınız ve çevremdeki kullananların yorumları beni ikna etmek üzere ayrıca satın alacağım kişide liseden sınıf arkadaşım bana karşı ürünü övüp yalan söyleyeceğini düşünmüyorum bu durumda benim için önemli etken oluşturmakta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sevgili dostum senin ev alışveriş merkezi gibi olmuş maşallah her marka var :)

valla iyi cesaret etmişsin hepsini farklı marka almakla keza arza yapsalar eve sürekli farklı servisler gelecek sinir bozucu iş :(

umarım nazar değmez sıkılıp atana kadar hiç biri sorun çıkarmaz

ben servisle hiç uğraşmıyorum bilinçli bir tüketici olduğumu düşünüyorum ..bir elektronik eşyanız garanti kapsamında bozulursa servisi arayıp ürünü tamir ettirmek istemiyorum yenisiyle değiştirmek istiyorum demeniz yeterli..yenisiyle değiştirdiğim ürünler psp 3. nokıa telefonum ve sony pc im bunlar bozuldu tamir işiyle uğraşmadım yenisiyle değiştirdim.. bilginize.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben yeni eve geçerken ufak bir ankastre set aldım. Samsung elctrolux ve LG firmalarının servisklerinden çok çektiğim için doğrudan gidip Arçelik aldım. Göztepe pehlivanoğulları bayiisi çok iyi indirim yapar.

9771 fırın

P37 davlumbaz

600 cam tablalı gazlı ocak.. Liste fiyatları 3250 falan ediyor. Başka bayiiler 3100ün altına inmedi. Bahsettiğim bayii 3 ay ertelemeli 10 taksitle 2770 TLye verdi. Ödeme yaparken 100 TL etiketli ütü masası için de 60 TL bırakıp arabaya attım.

Yalnız gelen ocakta bir gözün çakmağı ateşlemiyordu servisi çağırdım hemen geldiler. Ben onarım beklerken hoopp ocağı komple değiştirelim dediler . Bu hafta sonu bekliyorum yeni ocağı.

Şimdi bir de yarı ankastre bulaşık makinesi alacağım (eski evden getirdiğim çok sakil durdu) 9230 modeli liste fiyatı 1173 TL bahsettiğim bayii 1000TLye iniyor ama hepsiburada com da 12 taksitle 899 TL .

Daha önce ben hiç ankastre kullanmamıştım o yüzden ufak tecrübelerimi yazayım. Solo makineler 85 cm ve ankastreler 82 cm evlerde bulaşık makinesi için bırakılan yer 84 cm ..Dolayısıyla solo makineyi anca üst kapağı çıkararak kullanıyorsunuz o da koku yapıyor. Ankastre makine almak lazım..

Bir de davlumbaz bacasında tek yönlü klape takılması lazım başka dairelerin kokusu size gelmesin diye. Takanlar bunu takmıyor. Başında durup isteyin öyle teslim alın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O klape de pek işe yaramıyor; ben kendim taktım; 50 tl ye oldukça güzel bir alet aldım; koku işini tamamen bitirdi.

Solo makineyi hiç sorunsuz yerine taktık; tezgah yüksekliği standart 85 cm. olmalı 84 cm. se zemine döneşenen granitte döşeme hatası olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu klapeyi nereden aldın nasıl taktın. Yoksa sadece oturtmak yeterli mi basınçla kendi açaılıp kapanıyor mu?

Ulan eve bir geliyoruz acaip balık kokuyor, pazar sabahı bir bakıyoruz evin içi sucuk. Yönetime gittik koku şikayeti için dediler ki niye öyle arçelik marçelik dandik marka alıyorsunuz Teka alın Franke alın bunları alamıyorsanız siemens alın onlarda klape var .. Arçelik servisi çağırdık adamlar baktı klape olması lazım ama takılmamış dediler. Şimdi ocakla beraber bekliyoz getirip takacaz dediler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aldığım alet şu;

içinde oldukça hafif bir malzemeden check valf mantığı ile çalışan bir parak var; sadece aspiratör devreye girdiğinde açılıyor; kapattığında kapakta kapanıyor.

Siyah gördüğün kısım lastik malzeme; ölçüleri tam baca çapında o siyah lastikte girebildiği kadar bacanın içine giriyor ve koku sızdırmıyor.

Tavsiyeleri bunu taktıktan sonra etrafını alçı ile sıvamak izmirde gelip kendileri de takıyorlar hatta.

Ama ben aldım ve kendim taktım; balık kokusu sucuk kokusu ve diğer yemek kokuları geliyordu; bunu taktık şimdi bir gram koku yok.

50 tl. ye aldım. bacavalf adı.

wp1aad5f80_05.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.