Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL

Önerilen Mesajlar

21 dakika önce, Volkan Kaya yazdı:

KODİ cayır cayır çalışıyor hocam. genesis-exodus derken son birkaç aydır incursion devrede tavsiye ederim. raspberry pi ile sorunsuz olarak yıllardır kullanıyorum KODİ'yi. Anime merakınız varsa incursion anime yi de eklemeniz önerilir 😉

bundan haberim yoktu 😕 netflix hikayesi kaldığı yerde dursun o zaman 😄 akşam test edeyim

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
13 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

TV geldi, montaj da servis tarafından yapıldı. Biraz kullanalım, üstüne konuşacak bi şey varsa yazarım. 

Güle güle kullan. Model ne abi?

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
14.08.2018 - 21:30 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Bir saat dolandım sitelerde ve şunu alayım diyorum artık. LG 43UJ701V

https://www.hepsiburada.com/lg-43uj701v-43-109-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-pm-HB000008I7G0

@Semih O. buyrunuz. 🙂

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
4 dakika önce, Semih O. yazdı:

Bunu mu aldın diye merak etmiştim. Ben de bir süredir 49sj800 takip ediyorum ama fiyatlar berbat. 😑

Aynısı arkadaşımda var o memnun diye bunu aldım. Tek sorunu bazı websitelerde (film) ön bellek hatası veriyor yetmiyormuş, tahminim o sitelerde coin çalışması oluyor olabilir. 

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
17.08.2018 - 19:55 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

o sitelerde coin çalışması oluyor

🤗 en sevdiğiz, beleş film izlemeye çalışıpta işlemciyi hırpalamak. 

çare nedir? kodi 🙂 raspberry pi3 yahut lisanslı uygulamlar tv+ puhutv vs vs...

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.