Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

• 1 yıl sonra...

Ev için yeni bir tv alıcaz nasipse ama pek bilgim yok tvler hakkında F/P iyi olan bir televizyon bakınıyorum 2gündür ve en mantıklı ürün olarak bunu bulabildim http://www.hepsiburada.com/lg-49uh770v-49-124-ekran-4k-super-uhd-uydu-alici-smart-webos-3-0-led-tv-yeni-2016-p-EVTVLG49UH770V  

istediğim özellikler  görüntüsünün ve işlemcisinin iyi olması internetden hd film izlerken yada gezinirken yavaş kalmaması bütçe 3300e kadar aklıma gelmişken linkini attığım tvde 2500 heltz var bu kadar heltz varmıdır ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Temmuz ayında Samsung ku 7000 tv aldık görüntü kalitesi ara yüzü fln çok iyi fakat kumandası aldıgımızdan beri hiç düşmemesine rağmen tırt oldu tutukluk yapıyor tuşları takılıyor basıyorum hiç bir tepki vermiyor. Orjinalinde gelen kumanda soldaki kumanda servis yenisine 150 diyor çok tuşlu olanıda 40a verebiliriz diyor kumanda garantiye girmiyormuş sert basıyorsunuz diyor bende kumanda yanımda olmadıgı için laf kalabalıgı yapmak istemedim ne yapmalıyım bu durumda sizce ?

d4f303f9dc6b2912e22b9d7e8dbae99d.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, ismail orçan yazdı:

Samsung ku 7000 tv aldık

İsmail, LG demişsin sonra Samsung almışsın.

Bende LG  serisi var 4 yılı geçti ve yeni yeni p+ tuşu tutukluk yapmaya başladı, diğer tuşlar sağlam ve defalarca düştü ?

Tabi ölçü olur mu kısmı tartışmalı...

Akıllı kumanda ise halen ilk günkü performansa devam.

Bence uğraşma hiç al yeni bir kumanda...

20170102_221513.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

İsmail, LG demişsin sonra Samsung almışsın.

Bende LG  serisi var 4 yılı geçti ve yeni yeni p+ tuşu tutukluk yapmaya başladı, diğer tuşlar sağlam ve defalarca düştü ?

Tabi ölçü olur mu kısmı tartışmalı...

Akıllı kumanda ise halen ilk günkü performansa devam.

Bence uğraşma hiç al yeni bir kumanda...

20170102_221513.jpg

Gürkan abi Lg düşünüyorduk konuya yazan olmayınca samsungda karar kıldık görüntü kaliteside daha iyi geldi kumandasını beğenmedim sadece akıllı kumanda vermediler zaten sadece bu kumanda verildi buda uzun ömürlü değil yukardaki resim alıntı soldakine 150 diyor ama tv daha 6 aylık garantiye girmiyor diyor,yenisini versinler yanına bol tuşlu olanlardan alcam ztn hiç uzun ömürlü değil kumanda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende samsungun lgden üstün olduğunu düşünüyorum samsungun görüntüsü daha gerçekçi ve kaliteli gelmisdi ayni fiyat bandindaki tvlerle kiyaslarken ayni sekilde ara yuzude cok sade ve kolay. Tek sorunu uzun ömürlü olmayan bi kumandasi var bunu garantiden degistiremezmiyim ben şimdi ? 6 aylik tvye para verip kumanda almakda sacma geliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, ismail orçan yazdı:

Bende samsungun lgden üstün olduğunu düşünüyorum samsungun görüntüsü daha gerçekçi ve kaliteli gelmisdi ayni fiyat bandindaki tvlerle kiyaslarken ayni sekilde ara yuzude cok sade ve kolay. Tek sorunu uzun ömürlü olmayan bi kumandasi var bunu garantiden degistiremezmiyim ben şimdi ? 6 aylik tvye para verip kumanda almakda sacma geliyor...

Mail ve sosyal medyadan (özel mesajlar ile) ulaşmayı dene bir de. Şu şu tarihli (ekte fotoğraflı) şöyle memnun kaldığım cihazın kumandası pat diye yok oldu eğer mümkünse müşteri memnuniyeti adına değiştirilmesini talep ediyorum vs gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hahahaha hangi müşteri memnun olmuş Zamsung tan...

Bi kere ikisi arasında dağlar fark olduğunu düşünen adamı dinlemeyin :D İkisi de benzer yoldan gidiyor.

Gel gelelim Samsung daha iyi hocam :D Kimse malına kötü dedirtmez ama soruna cevaban ben ve tüm çevre ailem memnun :) Henüz küfür eden olmadı hepsi :nazar: nazarlık. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Gel gelelim Samsung daha iyi hocam :D Kimse malına kötü dedirtmez ama soruna cevaban ben ve tüm çevre ailem memnun :) Henüz küfür eden olmadı hepsi :nazar: nazarlık. 

Görece durumlar bunlar, bende lg için aynı durumdayım ve çevremde samsung tv alıp sıkıntı yaşayan çok duydum ama şunu da ekleyeyim her ikisinin de tv hariç ev ürünlerinden çok fazla sıkıntı yaşayan gördüm...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Hahahaha hangi müşteri memnun olmuş Zamsung tan...

Bennnnn. Maşallahı var :D Ya ikiside aynı... lacisi.. Bi farkı yok. Samsung parlak çünkü LG ekranda extra bir panel  kullanıyor oda resmi matlaştırıyor. Samsung kullanmıyor...  LG/Samsung kıyaslamaya gerek yok bence :D

Not: Kıyaslanacak tek özellik bence burdaki servis ağı/müşteri memnuniyeti..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.