Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

evet Onurcum f/k sı iyi özellik olarak ta iyi fiyatıda normal yani bence ideal ölçüde bir televizyon...diğerleri lüks kullanım için zaten geniş salon istiyor... oyüzden alınabilirliği en yüksek o hemde kafaları ağrımaz ürünün geri dönüşleride iyi ama diğer sitelerde ne kadardır bilmiyorum...orası sana kalmış artık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LG kullanıcısı olarak memnun olduğumu söyleyebilirim.LG nin bana göre  bir avantajı da IPS panelinin olması örneğin evinizde küçük bir çocuk varsa tv top gelme ihtimalini düşünürseniz bu durumda IPS panelli bir tv almanızı tavsiye ederim . Bu panel sadece LG ve PHILIPS markalarında var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

LG kullanıcısı olarak memnun olduğumu söyleyebilirim.LG nin bana göre bir avantajı da IPS panelinin olması örneğin evinizde küçük bir çocuk varsa tv top gelme ihtimalini düşünürseniz bu durumda IPS panelli bir tv almanızı tavsiye ederim . Bu panel sadece LG ve PHILIPS markalarında var.

siz elemanların taktak vurduğuna bakmayın arkadaşım herpanelin bir dayanıklılığı vardır koruma filmi gibi içinde filtre var ondan birazdaha görüntüsü mattır lg lerinde LG özellikleri doyurucu ancak webos sorunlu ve 3d olayı size şöyle söyleyeyim evin odasını dışarı değilde içeriye derinlik veriyor ve pasif 3d o yüzden bana göre eksi tabiki sizde o yönünü sevebilirsiniz kötü televizyonmu asla değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3D baş ağrısı yapıyor. 3D filimleri bile kapatıp normal izliyorum. 3D için çok para vermeyin.

Çoğu piyasada satılan 3d filmlerinde avatar hariç animasyon türleri dışında kalanların zaten çoğu DVD convert gibi yani görüntüde dışa taşma artık yok sadece derinlik hissi var oda aksiyonlu sahnelerde bulamaça dönüşüyor tepkime süreleri plazmaların altında kaldığı için başarılı olamadı ne sinemada ne de tv lerde kaldıki çocukluğumda 3d bir filmin 10 yada 5 dakikasında verilirdi okadar o yüzden ces2014 de başka yönlere yöneldi tv üreticileri yada toshiba gibi üretici firmalar gözlüksüz 3d yi uygulayacaklarını belirttiler ama başarısı ne olur seyretmeden bilinmez....sinemada en son jupıter ascendingi seyrettim cinemaximuma şikayet ettim rezildi.İzmirde adam gibi sinema yok....Bu konuda aslan payını İstanbul yemekte artık sinemaya uzun süre gitmem çünkü çok sinir bozucuydu...Adamlardan gelen cevapsa şu kontrol ettiririrz /kontrol ediliyor devamlı hadiyin len...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

siz elemanların taktak vurduğuna bakmayın arkadaşım herpanelin bir dayanıklılığı vardır koruma filmi gibi içinde filtre var ondan birazdaha görüntüsü mattır lg lerinde LG özellikleri doyurucu ancak webos sorunlu ve 3d olayı size şöyle söyleyeyim evin odasını dışarı değilde içeriye derinlik veriyor ve pasif 3d o yüzden bana göre eksi tabiki sizde o yönünü sevebilirsiniz kötü televizyonmu asla değil.

Aksine ben webosu eski yazilimina gore cok akici buldum ama uzun sure deneyimlemedim. Babamlarda 47lb670 var. Herhangi bir sikayet duymadim. Pasif gozluk de maliyet acisindan tavsiye ediliyor ama ben zaten tvde 3d olayina sicak bakmiyorum.

Yeni ev icin ben de 55 bakiyorum ama curved olanlar butcemizi astigindan uzak duruyoruz. Tavsiyelerine bakayim abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperenim zaten 670 serisi en iyisi ordan basliyor lg cilere gore ornegin 730 sorunlu ust model ama daha dusuk fiyatli cunku sorunlu bir tv geri donusleri cok kotu blanding sorunu var.55 dedigim gibi philipsci oldugum halde en iyisi 8500 oda cok fiyatli belki ces2015 sonrasi elde kalanlarda fiyat duserse olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Bana tv önerin..

47-48 inch veya 1-2 aşağı üstü. 

tek istediğim miracast olsun. 

3D smart hiç bir şey istemiyorum ama herhalde mmkün değil. 

en az Full Hd olsun. mümkünse 2000 altı olsun. 

Şuna ne dersiniz. 

http://www.teknosa.com/urunler/110015270/philips-47pfk658912-ambilight-dvb-s-fhd-3d-smart-l

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana tv önerin..

tek istediğim miracast olsun.

3D smart hiç bir şey istemiyorum ama herhalde mmkün değil.

en az Full Hd olsun. mümkünse 2000 altı olsun.

Şuna ne dersiniz.

http://www.teknosa.com/urunler/110015270/philips-47pfk658912-ambilight-dvb-s-fhd-3d-smart-l

Almayı planladığın araç parasından mı gidiyor, ona göre öneride bulunalım[emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir ay kadar evvel Phil 55" 8109 aldım. Kullanmadım ama Miracast var. Digitürk Plus kutu ile görüntü gayet iyi. Siyahlar gerçek siyah. Almışken büyük al, göz alışınca hepsi küçük geliyor. 

Yazılımı android. Fakat çok çok avantaj sağlamıyor. Bir iki tane bildiğim app kurdum. File manager / mx player gibi. Her app TV'ye uyumlu değil. Gerçi bir şeyler yapıp istediğini kurmak mümkünmüş ama kurcalamadım.  

Genel olarak memnunum. 55 olan 3500TL, 48 olan sanırım 2500TL civarı olacak. Daha pahalı panel almak çok inceliyor ve kurcalıyorsan mutsuzluk sebebi olabilir zaten. Alıp TV'ye testler yapanlar vs var. Sonra problem bulup mutsuz oluyorlar. 

Aynı TV'de bile üretimden çıkan paneller aynı olmuyormuş. Tavsiye konusunda genel öğrendiğim durum bu tamamen şans işi yani sana denk gelen panelin iyi veya kötü olması durumu var. Aynı model birinde sıkıntısız iken, bir başkasında clouding vs olabiliyormuş. Dolayısıyla herkes kendi gördüğünü söylüyor, gerisi şans. Gözün sorun görmüyorsa fazla kurcalama. 

Sony 805 modelleri de iyiydi. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

samsung ta js9000 serisi getirdi sanırım 10000 tl. hiç veremem valla...o parayı bir tv ye 2 sene sonra bozulsa hapı yuttun...panelini tamir ettirebileceğin kadarki tv en mantıklı seçim...ve hala çok net değiller tvler hiçbirini sevmiyom hepsinin kendine göre eksikliği var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.