Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

17m2 falan...

uzunluk 4.5m...ben 2metreden izlerim oynarım :)

anam çok büyük çok büyük diye tutturdu :)

ekleme:salona koyacaktık vazgeçtim...eskiyi salona atıcam..benim odada büyük olan dursun :) 

47 o odada büyük olur. 40 bile biraz büyük kalabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Samsung 46es7000 var.3D LED Smart.Dahili Wi-Fi,uydu alıcısı vs.Yok yok anlayacağın.Çok memnunum 3700 lira para vermiştim 7 ay önce ama şimdi biraz daha uygun.Şimdi üzerine bir miktar para verip bulabilirsem 55es7000 Modelini almak istiyorum.Bi de PS4 çıksın elimi eteğimi çekecem internet aleminden.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece 2 metre ise yani uzak alternatif yoksa 42'den fazlası kaliteyi azaltır. Yani yakından iyi olmaz o kadar. Normalde 2m için 42 bile fazla diyorlar

yakından seyretmeyi seviyorum... benim gözlerin uzakla arası pek iyi değil :)

47 inc in genişliğine baktım 109 cm... bendeki tv ünitesi 140 cm zaten :D 42 alırım sanırım...benim odaya olmazsa salona koyarım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Onur Sezgin,Bahsettiğin LG'nin 42" olanını 2,5-3 m'den izliyorum, ve çok memnunum. 3D'ye dudak bükerdim, o bile başarılı geldi bana.

Not: Sık TV seyreden birisi değilim, genelde uyuya kalmadan 15' dayanabilirim :)

42lm620s i alıcam sanırım bugün...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aldıktan sonra gördüm...vatandan 1650 3 ay erteleme 10 ay taksitle aldım :) çok fark yokmuş...

ayrıca orda bana yardımcı olan kişi televizyonu arabaya koyarken focus olduğunu görünce ondada focus 2012 varmış...ayak üstü forumun reklamınıda yaptım :) istanbul buluşmasından 3-5 kartvizit yürütmüştüm forumun verdim onlardan bir tane :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende bugün teknosada 42LM670S modelini inceledim kafama yattı gibi 1999 TL ücreti var. bu modeli kullanan var mı ya da bu paraya başka tv mi almalıyım hatta samsung yine 1999 TL fiyatı olan 40ES6710 modelide aklımda vardı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende bugün teknosada 42LM670S modelini inceledim kafama yattı gibi 1999 TL ücreti var. bu modeli kullanan var mı ya da bu paraya başka tv mi almalıyım hatta samsung yine 1999 TL fiyatı olan 40ES6710 modelide aklımda vardı siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. teşekkürler

Ben 42LM670S değil ama 42LM660S'i kullanıyorum.Sanırım benzer özellikteler bu yüzden birkaç yorum yapayım.Televizyonun memnun olmadığım yönü çok az.Genel olarak çok memnunum.3D özelliği,internet özeliği ve görüntü kalitesi bakımından oldukça başarılı.SD yayınlarda dahi HD'ye yakın bir görüntü kalitesi var.İnternete gayet tatminkâr bir hızla girebiliyor.İnternetten gayet rahat video,film izlenebiliyor.

Memnun olmadığım iki şey var.İlki;2D to 3D özelliği.Yani 2D görüntüyü 3D'ye çevirme.Neredeyse arada hiçbir fark olmuyor.Gereksiz bir özellik.Ancak TV'nin içindeki 3D filmler çok başarılı.TV'nin içerisinde yaklaşık 35-40 tane 3D film var.Daha fazla isterseniz kendiniz internetten indirip TV'ye atarak izleyebilirsiniz.İkincisi ise;internetten herhangi bir şey indirilememesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben 42LM670S değil ama 42LM660S'i kullanıyorum.Sanırım benzer özellikteler bu yüzden birkaç yorum yapayım.Televizyonun memnun olmadığım yönü çok az.Genel olarak çok memnunum.3D özelliği,internet özeliği ve görüntü kalitesi bakımından oldukça başarılı.SD yayınlarda dahi HD'ye yakın bir görüntü kalitesi var.İnternete gayet tatminkâr bir hızla girebiliyor.İnternetten gayet rahat video,film izlenebiliyor.

Memnun olmadığım iki şey var.İlki;2D to 3D özelliği.Yani 2D görüntüyü 3D'ye çevirme.Neredeyse arada hiçbir fark olmuyor.Gereksiz bir özellik.Ancak TV'nin içindeki 3D filmler çok başarılı.TV'nin içerisinde yaklaşık 35-40 tane 3D film var.Daha fazla isterseniz kendiniz internetten indirip TV'ye atarak izleyebilirsiniz.İkincisi ise;internetten herhangi bir şey indirilememesi.

Tam model bilmiyorum ama kardeşim harici hdd taktı. Istediğini kaydedebiliyor. Fakat o kanalın açık olması gerekiyor vs. İnternetten download işini bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.