Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

yılların plazmacısı olarak, plazma diyorum, fiyat fayda oranı da yüksek hem,

pioneer üretimi kesmeseydi de, gözümüz gönlümüz panel görseydi, bildiğim kadarı ile, pioneer in mühendisleri şu anda panasonic deler, pioneer kuro serisi kadar iyi şeyler çıkmadı ama, plazmada yine de panasonic iyi gibi,

2005te Pioneer plazma aldi babam 106 cm. Hala kullaniliyor evde ve hala cok guzel :)

Yanlis hatirlamiyorsam 8.5 milyara almisti o zamanin parasiyla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de plazmacıyım evde 42" samsung var ama bu 50GW30 geçen senenin ürünü, 3D değil.Geçen sene 2000e alan çok iyi aldım diyordu. Biraz daha bekleyip 3Dli bu senenin plazmaları 2000 altında alınmaya bakılabilir. Mesela şu an bile Dartyde 50UT50E 1999 TL

Bizim kaşık düşmanı eve geçelim tv yerini, bizdekinin izlemesini bir görelim yetecekse çocuklara küçük bir tane alırız, ona göre karar veririz dedi en son :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2005te Pioneer plazma aldi babam 106 cm. Hala kullaniliyor evde ve hala cok guzel :)

Yanlis hatirlamiyorsam 8.5 milyara almisti o zamanin parasiyla

ne diyorsun! , bu pioneer fanatikleri, hala 2. el az kullanılmışlarını bulup, satın alıyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuç olarak tvyi büyütmemeye onun yerine oturma odasına 32 " bir tv almaya karar verdik.

Yalnız şöyle bir durum var almayı istediğimiz tv de SCART girişi olduğu yazmıyor (samsung 5500). Yok mudur cidden.

Biz bunu normal dandik uydu alıcıya da bağlayacağız.

Bir ucu SCART diğer ucu HDMİ olan kablo veya adaptör var mı?

TV şu

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/samsung-ue32es5500-ue32es5500-led-smart-full-hd-81-cm-tv,-100hz,-3xhdmi,-usb,-one-design/productdetails.aspx?I_ID=59798

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sonuç olarak tvyi büyütmemeye onun yerine oturma odasına 32 " bir tv almaya karar verdik.

Yalnız şöyle bir durum var almayı istediğimiz tv de SCART girişi olduğu yazmıyor (samsung 5500). Yok mudur cidden.

Biz bunu normal dandik uydu alıcıya da bağlayacağız.

Bir ucu SCART diğer ucu HDMİ olan kablo veya adaptör var mı?

TV şu

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/samsung-ue32es5500-ue32es5500-led-smart-full-hd-81-cm-tv,-100hz,-3xhdmi,-usb,-one-design/productdetails.aspx?I_ID=59798

Scart artik standart gibi abi ondan yazmamislardir bence kesin vardir. Scart olmasa bile compenant giris vardir oda aparatla scart yapilabilen bi giris sıkıntı olmaz yani. Scartla Hdmiin harmanlandigi bir aparatda yoktur muhtemelen :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Scart artik standart gibi abi ondan yazmamislardir bence kesin vardir. Scart olmasa bile compenant giris vardir oda aparatla scart yapilabilen bi giris sıkıntı olmaz yani. Scartla Hdmiin harmanlandigi bir aparatda yoktur muhtemelen :)

Eyvallah component dediğin şu üçlü sarı-beyaz-kırmızı olan değil mi? Hah o kablodan iki tane var evde. SCART olmasa bile ondan girerim.

Yalnız kararı gene değiştirdim

849TL ye 10 taksit +%10 puan ile şunu alırım sanırım

http://www.bimeks.com.tr/urun/122771/philips-32pfl3517-82-ekran-led-tv.aspx

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla bende gittim , 3500 tl para verip samsung 3d smart tv aldım , 2-3 ay sonra yenisi çıktı , yok efendim kamera koymuşlar , işte sensör eklemişler ellerini takip ediytor mouse gibi filan felan (ps3 teki move gibi) ...

Diyeceğim ne alırsan al , 3-4 ay içinde pişmanlık yaratır , ulan ben buna neden bukadar para verdim dedirtir ,

3d hadi neyse alınır ama , işin smart tarafı çok dandik , en güzeli laptop bağlamak ve wirelless mouse klavye taktınmı , ozaman smart oluyor ... Benim tv smart olmasına ramen bir labtop devamlı bağlı duruyor ...

Ama şuada bir gerçek 3d keyfi , ve seyir zevki oldukça yüksek , sinemaya pek gider olmadım bayadır , MKV. formatı saolsun ... samsung herzaman tvde tercihimdir ...

de bu
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eyvallah component dediğin şu üçlü sarı-beyaz-kırmızı olan değil mi? Hah o kablodan iki tane var evde. SCART olmasa bile ondan girerim.

Yalnız kararı gene değiştirdim

849TL ye 10 taksit +%10 puan ile şunu alırım sanırım

http://www.bimeks.com.tr/urun/122771/philips-32pfl3517-82-ekran-led-tv.aspx

Compenant aslinda HDMi ve Scart karismi bir kaliteye sahip ama scart cikisi olan bir receiveri baglayabiliyorsunuz :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu arada , yeni bir teknoloji gelecek

Super Hi-Vision

7680*4320 çözünürlük ... Sonu yok bu işlerin , bugün ne alsan 1 sene bile olmadan çöp olacak , oyüzden en mantıklı olanını almakta fayda var ... Gaza gelipte oda olsun buda olsun filan yalan dolan ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Evet beyler son kararım oturma odasına ucuz yolla 32 inch bir tv almak.. aklımdaki modeller samsung 6030, 5300 ; pilipis 3807 ve 4007 modelleri. 6030 3D pek ihtiyacım yok ama 849 TL gibi çekici bir fiyatı var. 5300 ise 3d değil ama tam smart built in wi-fi ı var. fiyatı süper ötesi 799 TL

Pilipis 4007 biraz pahalı 899 TL 200 Hz olması avantajİ 3807 ise 100Hz ama 799 gibi iyi bir fiyatı var. Her ikisinin de wi-fi için adaptöre ihtiyacı var

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

hadi bana da tv seçelim...

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-47lm615s-47lm615s-3d-led-tv-119-cm-full-hd,-200-hz,dlna,3xhdmi,usb,,dahili-hd-uydu-alici,/productdetails.aspx?I_ID=59762

hem fiyat olarak hem boyut olarak iyi geldi bana...

özellikle xbox ve film için kullanılacak...arkadaşta 42 olanı var...gayet memnun...tutturdu büyük al diye...

yorum ve önerilere açığım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence gayet iyi koyacak yerim olsa bende alacağım neredeyse. Fiyat ve ozellikler iyi. Bir sikintisi yoktur inşallah. Bunlar 6-7 ay once 2200 civarında satılıyordu

tahminim ellerinde tek falan kaldı...balıkesir vatanda var gözüküyor...eğerki teşhir ürünü falansa almam zaten...ama boyutlarına baktım biraz büyük geldi şimdi 47 inc...42lm620s modeline yönelmiş gibiyim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tahminim ellerinde tek falan kaldı...balıkesir vatanda var gözüküyor...eğerki teşhir ürünü falansa almam zaten...ama boyutlarına baktım biraz büyük geldi şimdi 47 inc...42lm620s modeline yönelmiş gibiyim...

Kaç m2 odada kaç metreden seyredeceksin. Ben 40 almıştım. Şimdi olsa 55 alırım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaç m2 odada kaç metreden seyredeceksin. Ben 40 almıştım. Şimdi olsa 55 alırım. :)

17m2 falan...

uzunluk 4.5m...ben 2metreden izlerim oynarım :)

anam çok büyük çok büyük diye tutturdu :)

ekleme:salona koyacaktık vazgeçtim...eskiyi salona atıcam..benim odada büyük olan dursun :) 

Onur Sezgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.