Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Tv Seçimi..

Önerilen Mesajlar

Dün 46UE6030 olmasa da 40UE6030 almış bulunduk Vatan'dan fiyatlarda da bayağı indirim vardı(1.299 Tl), Samsung'u tavsiye ederim gayet canlı ve güzel bir görüntü kalitesi vardı. :)

Yarın gelip takacaklar daha ayrıntılı yazabilirim girebilirsem. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelip taktılar, oturduk baktık, renkler eski televizyonumuza göre gayet canlı, gayet net. :) 2 tane 3D gözlük verdiler. Pille çalışan türden gözlük. Onları denemek daha kısmet olmadı, haftasonu bir filmde ona da bakacağız. :) Samsung gayet iyi ve güzel bir tercih olur gibime geliyor benim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu işin içinde oldum atmıyorum, diğer D ler sinemada ki diğer etklenleri temsil ediyor. 5 boyutlu görüntüde yok gördüğün sadece 3 boyut diğer etkenler onu 5 yapmış fazla şartlar ekleyerek 10 yapıyorsun yani bilen biri 3d demeliydi :yeah: ahaha güzellerim benim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu işin içinde oldum atmıyorum, diğer D ler sinemada ki diğer etklenleri temsil ediyor. 5 boyutlu görüntüde yok gördüğün sadece 3 boyut diğer etkenler onu 5 yapmış fazla şartlar ekleyerek 10 yapıyorsun yani bilen biri 3d demeliydi :yeah: ahaha güzellerim benim

güzelim biliyoruz ne olduğunu yahu... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu vatan ne kadar üçkaatçı olmuş.

Bahsettiğim Samsung hafta sonu 1649 TL idi sadece bugüne özel tüm tv lerde %30 indirim diye reklam yapıyor. 1649 un %30unu düşünce 1100lü rakam bekliyorsun bir bakıyorsun o da ne sadece 1550 TL..

E hani %30 ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu vatan ne kadar üçkaatçı olmuş.

Bahsettiğim Samsung hafta sonu 1649 TL idi sadece bugüne özel tüm tv lerde %30 indirim diye reklam yapıyor. 1649 un %30unu düşünce 1100lü rakam bekliyorsun bir bakıyorsun o da ne sadece 1550 TL..

E hani %30 ...

Her hafta sonu %20 indirim yapıyor zaten.. Diyecek ki o kampanyalı fiyattı, şimdi asıl fiyat üzerinden %30 yapıyoruz.. birsürü alavere dalavere..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

E hani %30 ...

Müşteri için birşey yaptıklarını gördünüz mü? Hepsi böyledir. Teşhir ürünü, serisi bitmiş ürün vs yakalanabilirse gerçekten indirim olabiliyor. Arkadaşım 55" Sony aldı. 920 gibi bir numarası var sanırım. Bir ay evvel biri 7000TL'ye almıştı. Bu seri bitmiş 950 modeli geliyormuş. 5000TL'ye aldı. Yoksa her hafta sonu indirim yalan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yılların plazmacısı olarak, plazma diyorum, fiyat fayda oranı da yüksek hem,

pioneer üretimi kesmeseydi de, gözümüz gönlümüz panel görseydi, bildiğim kadarı ile, pioneer in mühendisleri şu anda panasonic deler, pioneer kuro serisi kadar iyi şeyler çıkmadı ama, plazmada yine de panasonic iyi gibi,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.