Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford B-Max

Mehmet

Önerilen Mesajlar

Çıkmaaaaazzz !!! Kandırmayın FORDÇuları :nazar::):nazar::) :)

Resmi aÇıklamaya göre 2011 eylülünde seri üretim başlayacaktı halan başlayamadı. Başlaması da zor görünüyor. Bakın bu videolar üzerinden neredeyse 1 yıl geÇti.

Ford 2007de bu fabrikayı aldığında 50-60 Mn avro ödedi. Hemen 600-700 Mn avro harcadı. O zaman resmi aÇıklamada 2012de 1Mr avro harcanacak diyordu.

Hemen hemen 5 yıl geÇti milyarlar harcandı hala üretim yok.. Şurada yeni bir fabrika aÇsalar veya Kocaelini biraz genişletip bu modeli ve 1.0T üretimini bize verselerdi Çok Çok daha akıllıca hareket etmiş olurlardı bence..En azında 6-12 ayda üretim başlamış olurdu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanıyorum bugün akşam ya da yarın yeni B-max üretim versiyonunun resimlerini basına dağıtacaklar. Cenevrede 1 ay sonra üretim versiyonunu gösterecekler. Bu durmda yaklaşık 9 aylık gecikme ile haziran gibi çıkar, bize de eylül gibi düşer sanıyorum.

resmi link:

http://media.ford.com/news/fordsallnewbmaxtoshowcaseuniquedesignandunrivalledtechnologyatgenevamotorshow.htm

BMAX_mediaFordCom_01.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3. çeyrek'te ülkemize gelmesi planlanan B-Max bilgisi sunulmuştu;

Şimdi ise İngiltere hakkında bilgi geldi;

Ford'un yenilikçi yeni 1.0-litre EcoBoost benzinli motoru 125PS güç çıkışına ve 58.9mpg verimliliğine sahip, gelişmiş kombinasyonu ile, Duratorq TDCi motorları da B-MAX geçerli olacaktır. Ford B-MAX, Eylül ayında İngiltere'de satışa çıkacak...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel araba...Çok beğendim...Bu arabanın iÇ dizaynını Şerife isimli bir Alman Türk'ü bayan şekillendirmiş ve hayata geÇirmiş...Ford'da Türkler Çok önemli yerlerde Çalışıyor....Bu anlamda da bu marka sempatimi kazanıyor zaten....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerife tam olarak dizayn ediyor denemez.. Daha çok kumaş kombinlerini falan seçiyor yok en az allerjik malzemeyi buluyor falan gibi bir görevi var..

Şimdi bizim gasteler falan şu Murat Güler bütün arabaları tasarlamış gibi söylüyorlar ama hiç bir resmi açıklamada böyle yazmıyor. Tamam beyefendi FORD design teamdedir ama bizim gasteler sanki tüm ekip bilgisayar başında angry birds oynuyor da tüm tasarımı Murat Güler yapıyor gibi yazıyorlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şerife tam olarak dizayn ediyor denemez.. Daha çok kumaş kombinlerini falan seçiyor yok en az allerjik malzemeyi buluyor falan gibi bir görevi var..

Şimdi bizim gasteler falan şu Murat Güler bütün arabaları tasarlamış gibi söylüyorlar ama hiç bir resmi açıklamada böyle yazmıyor. Tamam beyefendi FORD design teamdedir ama bizim gasteler sanki tüm ekip bilgisayar başında angry birds oynuyor da tüm tasarımı Murat Güler yapıyor gibi yazıyorlar.

Angry Birds esprisine çok güldüm....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.