Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Fiesta'nın Yeni Motorları Ve Tüketim Değerleri

Önerilen Mesajlar

Bu durumda en mantıklısı econetic 1.6 tdci olacak gibi. Tabi satış fiyatlarına da bakmak lazım ama 3.8 lt şehiriçi çok iyi bir değer bence.

Şuan satılmıyor o , birde türkiye'ye econetic'ler gelmiyor hemde zevksiz oluyor onlar..Gaz tepkisi şusu busu..ıykk :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmem. Benim gibi 8 ayda 70 bin km yol yapan adam için 3.8 lt tüketiyor olması gaz tepkimesinden daha önemli. :)

Tüketim konusunda puntonun hakkını yiyemem onunda tüketimi 3.9 lt falan ama şehirdışında. Şehiriçi 4.3 lt falan yakıyor. Otomatik olduğu için o da düz olsa ne olurdu bilemem gerçi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmem. Benim gibi 8 ayda 70 bin km yol yapan adam için 3.8 lt tüketiyor olması gaz tepkimesinden daha önemli. :)

Tüketim konusunda puntonun hakkını yiyemem onunda tüketimi 3.9 lt falan ama şehirdışında. Şehiriçi 4.3 lt falan yakıyor. Otomatik olduğu için o da düz olsa ne olurdu bilemem gerçi.

Bu da benim arkadaşın İstanbul Avrupa yakası ş.içi fotosu 1.5 dizel ile  valla bu değerler çok iyi.. 

1375127_10151709031598848_1330175246_n.j

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

1.0 Ecoboost 100 ps 6 ileri Powershift ile birleşti satışı başladı manuel'i ile arasındaki fiyat 1.000 Euro. 

Tüketim ve performans değerleri 1 yıl önce verdiğimiz gibidir. (ilk mesaj)

Ülkemize yakında gelir :yeah: Hayırlı Olsun

Not: Üretim Eylül'de başlıyor bize gelişi Kasım'ı bulur :yeah:

Yorum: Titanium 1.0 ps 43 bin liste'den başlar. Bakalım tutacak mı :P

Satışı başladı fiyatını da tutturdum sayıyorum çünkü 1.6 ps ile aynı! fiyat girdi ülkeye

2013 model 1.6 ps 45 bin lira

2014 model 1.6 ps 50 bin lira

2014 model 1.0 ps 51.5 bin lira (bunda yine indirim yok :ranting2: )

5 bin lira model yılı birde son zammı düşersek tamamdır :D ehehe 

Clio 1.2 edc'li araç 2013 model olarak 48 50 bin lira fiyata sahip

Polo  1.4 dsg 2013 yine 47.5 lira 

Bence fiesta iyi girmiş piyasaya..

EDİT: Polo 2014 fiyatı geldi: 51.400

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiesta ve 50.000'e iyi diyorsak vah halimize...

Diğer 2013 lere nazaran dedim yahu :D  Ayrıca niye vay halimize olsun kişi milli gelirimiz 3 kat olmuş ya  her türlü almamız lazım :D

Ee birde bunlara 2014'ü eklersek minimum 5 bin tl

Clio 1.2 edc'li araç 2013 model olarak 48 50 bin lira fiyata sahip

Polo  1.4 dsg 2013 yine 47.5 lira 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca niye vay halimize olsun kişi milli gelirimiz 3 kat olmuş ya  her türlü almamız lazım
Seninki üç karına çıkmış olabilir, ben zoru zoruna sabit tutuyorum, ibre düşme yönünde ve satın alma gücünde de bariz azalma hissediliyor. 

Bence artan gelir bize uğramadan ayakkabı kutuları ile gidiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Seninki üç karına çıkmış olabilir, ben zoru zoruna sabit tutuyorum, ibre düşme yönünde ve satın alma gücünde de bariz azalma hissediliyor. 

Bence artan gelir bize uğramadan ayakkabı kutuları ile gidiyor. 

En az %30 düşer satışlar. Bununla birlikte diğer bağlantılı şirketlerde çok zarar görecek kesin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.