Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Profesyonel Boya Koruma

Önerilen Mesajlar

ben önceki aracımı 6 ayda bir cilaladım turtle wax ice ve hard shell ile

oldukça iyi sonuçlar aldım.. bana maliyeti sadece 25 tl lik şişenin yarısı.. ice çok daha pahalı ama ice ürünleri daha çok güneş ve yağmurdan koruyor,

daha etkili korumaya sahip değil fakat ayakkabınızı cilalar gibi kolayca cilalayabiliyorsunuz..kıvamı biraz daha koyu su gibi..bir

şişesi ile 5 kere cilalarsınız arabayı..

boya koruma veya cilayı arabanın farına uyguluyor musunuz?

İşte bu örnek uygulamadır.

Çok çok bir de kil edinip cila öncesi üşenmiyorsanız derin temizliğini yaparsınız iş biter.

Cama uygulamanın bir manası yok, ona camsil yeter.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her buldukları şeffaf şeyi kaputa yapıştırırlarsa olan bu. Kalitesizler 6 ayda bir ısı tabancası ile değiştirilmeli diye biliyorum ben. Kaplanırken de parçaların tamamı kaplanmazsa bu ton farkları kaçınılmaz malesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her buldukları şeffaf şeyi kaputa yapıştırırlarsa olan bu. Kalitesizler 6 ayda bir ısı tabancası ile değiştirilmeli diye biliyorum ben. Kaplanırken de parçaların tamamı kaplanmazsa bu ton farkları kaçınılmaz malesef.

Evet insanları ikna etmesini bilip birde konu hakkında hiç bir bilgisi olmayıp yanlızca araçlarına iyi birşey yaptırdıklarını sana masum araç sahiplarine yazık oluyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cevaplar için tşk ler..

hard shell cilayı aracın kapı kollarından aşağı,

ice cilayı ise yukarı kısımlara uyguluyorum, siyah plastikler dahil zaten uygulanabileceği yazıyor.

farlar için usa turtlewax a mail attım ama cevap vermediler..bazen yazıyorlar bazen yazmıyorlar..daha önce 3-5 kere soru sormuştum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim burda ben bu işi yapıyorum bilmemne derken , gelip bilmemne otoparkının altında şu fiyata yaptırıyolar gidip yaptırcam demenin mantığı nedir ? hayır yani banamı soruyorsun yaptriyimmi diye ? git yaptır

eski aracımı sattığım arkadaş o avm'de çalışıyor ve orda yıkatıyor arabasını çiziksiz araba kılcak dolmuş , bu ay gelicek bana sizde yaptırın oraya sonra telefonum yukarda yazıyor. yaptırmadan aramayın lütfen.

konu amacından çıkmazsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim burda ben bu işi yapıyorum bilmemne derken , gelip bilmemne otoparkının altında şu fiyata yaptırıyolar gidip yaptırcam demenin mantığı nedir ? hayır yani banamı soruyorsun yaptriyimmi diye ? git yaptır

eski aracımı sattığım arkadaş o avm'de çalışıyor ve orda yıkatıyor arabasını çiziksiz araba kılcak dolmuş , bu ay gelicek bana sizde yaptırın oraya sonra telefonum yukarda yazıyor. yaptırmadan aramayın lütfen.

konu amacından çıkmazsa sevinirim

Konunun adı ne "profesyonel boya koruma" benim sorum neyle ilgili "profesyonel boya koruma" konuyu kim acmis niye acmis diye bakmadim baktim baslik sorumla uyusuyor sorumu bu konu altinda sordum. Orda yaptirdiktan sonra ararim sizi bir hal hatir sorarim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun adı ne "profesyonel boya koruma" benim sorum neyle ilgili "profesyonel boya koruma" konuyu kim acmis niye acmis diye bakmadim baktim baslik sorumla uyusuyor sorumu bu konu altinda sordum. Orda yaptirdiktan sonra ararim sizi bir hal hatir sorarim.

bidahakine konu içeriğinide bakarsın o halde , detaling başlığı altında bu soruyu sorucağın yerler mevcut ancak başlık burası değil umarım benim ne demek istediğimi anlıyorsundur.

Mesela;

burda tavsiyeler yazıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.