Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Profesyonel Boya Koruma

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar boya koruma işlemleri yapmaya başladım yani uzun lafın kısası işi ticaret döktüm

Yer : İstanbul - Eyüp

edit: artık b.evlerdede yapıyoruz..

Günde sadece tek araç alabilriim , işin düzgün olması açısından tanıyanlar ne kadar kıl olduğumu bilir zaten

Fiyat ve randevu telefonda verilcektir

530 415 30 73

Kullanılan malzemeler Meguiar'S markadır

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bu nano kaplama dedikleri hakkında bilginiz var mı?

Kış öncesi Ankara'da boya koruma veya benzeri bir uygulama araştırırken karşıma çıktı çok övseler de işi bilen birinin fikri benim için daha önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı uğurlu olsun bereketli kazançlar dilerim

teşekkürler

Abi bu nano kaplama dedikleri hakkında bilginiz var mı?

Kış öncesi Ankara'da boya koruma veya benzeri bir uygulama araştırırken karşıma çıktı çok övseler de işi bilen birinin fikri benim için daha önemli.

nano guard ,eğer mantıklı fiyatlarda ise yapılabilir ,iyidir ne kadar dediler ? ona göre cevap vermem daha doğru olur sanırım

Hayırlı uğurlu olsun, ben zaten sizin bu konuda bir işletmeniz var sanıyordum. :)

zevk için yapıyordum ama bi süre sonra artık sıra vermeye başladım , baktım olmucak kimseyide kıramıyorum bu şekilde yapiyim dedim :D teşekkürler

Hayırlı olsun fiyatlar ve hizmetler nelerdir? Biraz bilgi alalım işimiz düşer belki.

teşekkürler , fiyat konusunda kimseyi üzmeyiz abi :)

Ben servisten 250 lira fiyat aldim Samet bey. Kışa girmeden yaptirmak istiyorum sizde fiyat nedir yabanciya gitmesin paraciklar :)

valla 250 lira değil servis 50 lira dese bile servise bırakma abi yazık olur :D genelde baştan salma yapıyolar o rakamların altına hallediyorum :)

Hayırlı olsun,bu arada bende daha önceden dükkan işlettiğinizi düşünenlerdendim.

teşekkürler :)

Hayırlı uğurlu olsun..bol bereketli kazançlar...........

teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nano guard ,eğer mantıklı fiyatlarda ise yapılabilir ,iyidir ne kadar dediler ? ona göre cevap vermem daha doğru olur sanırım

500 tl dediler boya düzeltme de gerekiyormuş o da normalde 250 iken nano koruma ile toplam 600 olacakmış.

Bir de bunu kendimi uygulayabilir miyiz?

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

maşallah :) yani nano uygulamaa çok güzeldir pasta hare giderici yapılır

sonra 2 çeşit nano ürün sırasıyla vurulur hiç bi şekilde kolay kolay çizemezsin aracı, parlaklığı çok uzun süre gider

eğer eliniz aşırı yatkınsa bu işlere yapabilirsin , fiyata gelince o kısım tartışılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kardeşim hayırlı işler, insanın sevdiği işlerden para kazanması gibisi yoktur.

Bu arada bu işi uzmanlarına yaptırın, servislere değil çünkü geneli ne olduğu belirsiz ürünlerle 3-4 liralık sarfiyat ve özensizlikle iş yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.