Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Çift Egzoz Ucu

Önerilen Mesajlar

Egzoz capi buyutme hedeflerim icerisinde 65-70mm boru capina sahip bir yapi var. Gecenlerde Volvo V40 Rline egzozlarina sardirdim. Capi uyuyorsa son susturucuyu alip yine bu ebatlarda orta susturucu bulup takacagim. Derdim cift egzoz cikisi degil boru caplari.

Disardan ustayada susturucu yaptirtmak istemiyorum. Olcup bicip yapamiyorlar cunku.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Servet Özkan said:

Egzoz capi buyutme hedeflerim icerisinde 65-70mm boru capina sahip bir yapi var. Gecenlerde Volvo V40 Rline egzozlarina sardirdim. Capi uyuyorsa son susturucuyu alip yine bu ebatlarda orta susturucu bulup takacagim. Derdim cift egzoz cikisi degil boru caplari.

Disardan ustayada susturucu yaptirtmak istemiyorum. Olcup bicip yapamiyorlar cunku.

şu hayattan beklentilerimiz o kadar farklı ki :smiley2k: 

buralardan bulunabilecek birşeylerse yardımcı olmaya çalışırım abi, oralarda volvo piyasası nasıldır bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen said:

şu hayattan beklentilerimiz o kadar farklı ki :smiley2k: 

buralardan bulunabilecek birşeylerse yardımcı olmaya çalışırım abi, oralarda volvo piyasası nasıldır bilemiyorum.

Yedek parca kralligi len burasi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Servet Özkan said:

Yedek parca kralligi len burasi :)

evet şaşmazda 149791872305 katlı araba yığınlarını görünce duygularımı ifade etmiştim :)

not: şaşmaz mıydı orası emin değilim ^_^

Mert Yürüyen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen said:

evet şaşmazda 149791872305 katlı araba yığınlarını görünce duygularımı ifade etmiştim :)

Hakkat neydi o ya :) Çamaşır serer gibi araba sermişler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Mert Yürüyen said:

Orası şaşmaz değildiki. Yıldız sanayi sitesiydi. Esas siz daha buzdağının üstünü gördünüz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.