Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navigasyon Tavsiyesi

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

(gidip elin zencisinden çin işi navigasyona 1000 lira para verirsen 1 sene sonra çöpe atarsın tabi) 

Yok canım Mio'nun işi gps

http://www.mio.com/tr/gps-navigasyon-urunleri.htm

Kameralı cihazlar falan. Mobil iyi abi. Bununla uğraşılmaz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

O değilde hala android navigasyon arayan varsa kesinlikle Yandex Navigasyonu öneririm.

Son güncellemelerden sonra nokta atışı götürüyor istediğimiz yere... 

Sesli komutlarla yönergeleri çok iyi bildiriyor...

Yolun yoğunluğunu, ışıkların rengini gösteriyor...

Üstelik ücretsiz :) 

Tavsiyedir  :yeah:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O değilde hala android navigasyon arayan varsa kesinlikle Yandex Navigasyonu öneririm.

Son güncellemelerden sonra nokta atışı götürüyor istediğimiz yere... 

Sesli komutlarla yönergeleri çok iyi bildiriyor...

Yolun yoğunluğunu, ışıkların rengini gösteriyor...

Üstelik ücretsiz :)

Tavsiyedir  :yeah:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexnavi

Beni Antalya'da maymun ettikten sonra gözümden çok düştü.. Yoksa uzun süredir kullandığım tek navigasyondu kendisi.. Beni aynen şöyle yönlendirdi:

- 250 mt sonra geri dönün... (Dönülür).. Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Allah Allah diyip dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (hassss... denilir ve telefon fırlatılır... başka bir yere dönülür, kaybolunur, birine sorularak doğru yol bulunur).... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni Antalya'da maymun ettikten sonra gözümden çok düştü.. Yoksa uzun süredir kullandığım tek navigasyondu kendisi.. Beni aynen şöyle yönlendirdi:

- 250 mt sonra geri dönün... (Dönülür).. Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (Allah Allah diyip dönülür)... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

- 300 mt sonra geri dönün... (hassss... denilir ve telefon fırlatılır... başka bir yere dönülür, kaybolunur, birine sorularak doğru yol bulunur).... Rota dışına çıktınız yeniden hesaplanıyor...

bana bunu Sygic yapmıştı :D 100 mt. sonra geri dön 100 mt sonra geri dön. Aynı yerde döndürmeye çalışıyordu. sağa çekip rotayı tekrar hesaplatınca düzelmişti :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama şimdi sende rota dışına çıkmışın, teknolojiye laf söylüyon  :kıhkıh:

Çok şükür daha bi sıkıntı yaşamadık :D

O zaman oraya bi şerh düşelim Antalya'da sıcaklık ve nemden dolayı kafayı yiyebilmektedir diye  :muha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bana bunu Sygic yapmıştı :D 100 mt. sonra geri dön 100 mt sonra geri dön. Aynı yerde döndürmeye çalışıyordu. sağa çekip rotayı tekrar hesaplatınca düzelmişti :D

Ben telefonu bile yeniden başlattım.. olmadı :)

Ama şimdi sende rota dışına çıkmışın, teknolojiye laf söylüyon  :kıhkıh:

Çok şükür daha bi sıkıntı yaşamadık :D

O zaman oraya bi şerh düşelim Antalya'da sıcaklık ve nemden dolayı kafayı yiyebilmektedir diye  :muha:

Klima çalışıyordu, sıcaklı ve nem yoğudu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 - Navinin antende bir sorun oldu çekmiyor..

Ne zaman dersen bakalım abi.

Bu arada arabanın navigasyonunda POIler çok iyi değil ancak önceden gideceğim yerin koordinatlarına bakıp(google maps vs) arabaya koordinat girerek kullanıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.