Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Navigasyon Tavsiyesi

ferhat tezcan

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar yeni telefonumu note 2 yi almış bulunmaktayım her türlü sorunuza keyifle cevap verilir.Ama önce be size bir şey sormak istiyorum.Telefon için sizce en iyi navigasyon hangisidir kullananlar kullandıklarını tavsiye edermi. ??

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben iGo'dan ve Türkiye için Başarsoft haritalarından ziyadesiyle memnunum, başka yere bakmam...

Abi aynı şekilde bende igo kullanıyordum çokta memnundum fakat note 2 nin ekran çözünürlüğü desteklemedi ekranın yarısında anca çıkıyor gerisi karanlık.O yüzden değiştiriyorum işin açıkçası note 2 ye uygun çözünürlüğüde vardırda yinede ufak bir değişiklikte fena olmaz diye düşünüyorum. :) ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi aynı şekilde bende igo kullanıyordum çokta memnundum fakat note 2 nin ekran çözünürlüğü desteklemedi ekranın yarısında anca çıkıyor gerisi karanlık.O yüzden değiştiriyorum işin açıkçası note 2 ye uygun çözünürlüğüde vardırda yinede ufak bir değişiklikte fena olmaz diye düşünüyorum. :)

Biraz uğraşırsan bulursun....

http://igoprimofullscreen.blogspot.ro/2012/08/igo-primo-1280x720-full-screen-full-rar.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biraz uğraşırsan bulursun....

http://igoprimofulls...n-full-rar.html

Tabi abi arasak bulurum ama ufak bir değişiklik istiyorum işin açıkçası :).

Yinede sağol abi bu arada linkte verdiğin kırık program değilmi beleş yani :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi aynı şekilde bende igo kullanıyordum çokta memnundum fakat note 2 nin ekran çözünürlüğü desteklemedi ekranın yarısında anca çıkıyor gerisi karanlık.O yüzden değiştiriyorum işin açıkçası note 2 ye uygun çözünürlüğüde vardırda yinede ufak bir değişiklikte fena olmaz diye düşünüyorum. :)

Tek çaren Sygic..

google da sygic crackli free falan diye arat. Birileri yayınlamış oluyor. Kuruyorsun. Açılıp otomatikman 500MBa yakın harita indiriyor.

Sonra da geniş ekranda navigasyon tadını çıkarıyorsun.

Bir uyarı arabanda şarj bulundur. Full şarjı 2 saat geçmeden bitiryior.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek çaren Sygic..

google da sygic crackli free falan diye arat. Birileri yayınlamış oluyor. Kuruyorsun. Açılıp otomatikman 500MBa yakın harita indiriyor.

Sonra da geniş ekranda navigasyon tadını çıkarıyorsun.

Bir uyarı arabanda şarj bulundur. Full şarjı 2 saat geçmeden bitiryior.

Benim önceki telefonda galaxy s2 de igo varken arabada telefonum şarj a takılı olduğu halde igo açıkken şarj aşağıya düşmeye devam ediyordu :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yeni telefonumu note 2 yi almış bulunmaktayım her türlü sorunuza keyifle cevap verilir.Ama önce be size bir şey sormak istiyorum.Telefon için sizce en iyi navigasyon hangisidir kullananlar kullandıklarını tavsiye edermi. ??

arkadasimnote 2 anroid olmasi lazim,ve googlemap destekliyor sanirim,bende google map kullaniyorumve hic sasmadi ve cok guzel

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

birde copilot bulabilirsen yukle oda iyi ,copilot da internet baglantisida gerekmiyor,yardim ihtiyacin olursa mesaj atablirsin
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu ana kadar kullandıklarımın içinde en beğendiğim iGO'ydu. Başarsoft da bana göre en iyi Türkiye haritalarını üreten şirket.

Başarsoft bir ara maps.google.com için de harita üretiyordu. Hala devam ediyorlar mı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de iGO tavsiye ederim fakat note 2 yeni bir telefon , ekran ebadı farklı , igo bu çözünürlüğü şu an destekliyormudur bilemem , araştırmak lazım biraz...

ben s3 kullanıyorum , ilk çıktığında almıştım. bir süre beklemek zorunda kalmıştım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.