Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Ecoboost 1.6 182 Ps 0-150 Hızlanma Kendi Aracımdan

çağlar çetinkaya

Önerilen Mesajlar

Katılıyorum, hacimi büyük olan araç her zaman bir tık öndedir. Nedeni ise bizim araçlarımız gibi aşırı beslemeli olmamaları , doğal gücü ne ise onu hissettiriyor ve bunu yaparken parça ömründen çalmıyor. Fakat ülkemizde ne yazıkki vergilendirme politikaları yüksek olduğu için düşük hacim yüksek verimlilik üreten araçlara binmek zorundayız. İnşallah ilerde bir gün en kötü bindiğimiz araç 2.0lt motor ve üzeri olur...

Olmaz çünkü dünya düşüyor bu motorlar ülkemiz için yapılmıyor :yeah: Yani 2.0 üstü bulmanız lüks araçlar dışında, zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Test modunda hız dijital olarak gösterilirken bu denemeler yapılsa daha yararlı olmaz mı?

Ve tabiki teşekkürler paylaşım için

Bu dediginin nasil yapildigini aciklayabilir misin mumkunse videolu olsun .Hem test ekraninda olucak hem de arac yol aliyor olacak?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu dediginin nasil yapildigini aciklayabilir misin mumkunse videolu olsun .Hem test ekraninda olucak hem de arac yol aliyor olacak?

Sen sol'daki OK tuşuna basacaksın :yeah:

Daha sonra arabayı çalıştıracaksın abi 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Test modundaki her şey araba ilerlerken de kullanılabiliyor. -5'in altındaki derecelerde motor ısınana kadar test modunda motor sıcaklığını gözleyerek kullanıyorum ben.Test edilen kısım düzgün çalışmaz tabiki, yani ibreleri test ederken hızlanma gözlenememekte doğal olarak :).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Test modundaki her şey araba ilerlerken de kullanılabiliyor. -5'in altındaki derecelerde motor ısınana kadar test modunda motor sıcaklığını gözleyerek kullanıyorum ben.Test edilen kısım düzgün çalışmaz tabiki, yani ibreleri test ederken hızlanma gözlenememekte doğal olarak .

Şu ayrıntıyı atladık sanırım;test modunda traction control u kapatamıyoruz :alsaa:;

16  inch lastiklerle de tcs her türlü devreye girior,istersen su dök ısıt   .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.