Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Ecoboost 1.6 182 Ps 0-150 Hızlanma Kendi Aracımdan

çağlar çetinkaya

Önerilen Mesajlar

Diyeceğim şudur ki.Türkiye koşullarında 300-500bin verip araba almak marifet belki ama,o arabanın limitlerini zorlayacak yol bulamamak keyif alamamak da acı gerçek.almanya otobanları o aracın anavatanı Türkiye da ancak hava basılır gaza basılmaz.Çağlar bey hatırladım sizi kırmızı focus titanium un sahibisiniz Nevşehir den.sizin aracı alacaktım ama nasip olmadı 40000e buldum antalyada focus titanium Sedan aldık gitti biniyoruz şimdilik:D

Hasan Meral tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diyeceğim şudur ki.Türkiye koşullarında 300-500bin verip araba almak marifet belki ama,o arabanın limitlerini zorlayacak yol bulamamak keyif alamamak da acı gerçek.almanya otobanları o aracın anavatanı Türkiye da ancak hava basılır gaza basılmaz.Çağlar bey hatırladım sizi kırmızı focus titanium un sahibisiniz Nevşehir den.sizin aracı alacaktım ama nasip olmadı 40000e buldum antalyada focus titanium Sedan aldık gitti biniyoruz şimdilik:D

evet hatirladiz :) :) güle güle binin yeni aracınız hayırlı olsun bende focusu sattım şimdi astra 1.6 Edition kullaniyorum :)..cok uyguna almisiniz arac x paket mi peki ? X paket olmasada yinede uygunmus fiyat
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Muhabbetler bitince konu dışı iletiler silinecek veya tanışanacak. Bilgilerinize 

Lütfen devamında imzamdaki durumu gerçekleştiriniz. 

Saygı & Sevgi ile..

yalniz yakup kardeş ben üyelere özel mesaj gonderemiyorum daha önce mesaj gönder bölümü vardı şuan bulamıyorum o ekranı

X paket değil ama yetiyor şimdilik sizinki de hayırlı olsun.:rolleyes:

teşekkür ederin benim arabam bölümünde aracınızın fotolarini falan paylasirsaniz bizde aracınızı görmüş oluruz birde tanışma bolumu var orda da kendinizi tanitabilirsiniz ...Aktif forumlar :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.