Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 Için Mp3, Ipod, Usb Ve Bluetooth Bağlantısı

Önerilen Mesajlar

Selam arkadaşlar,

Focus II sahipleri için orjinal teyplerini değiştirmeden mp3/usb/ipod ve bluetooth bağlantısı yapmak isteyenlere çözüm olabilecek bir cihazla karşılaştım. Firmayla yazıştım maalesef Focus I lerin teybi desteklemiyor, fakat Focus II ler için montajı ve kullanması kolay bir cihaza benziyor. İlgilenen arkadaşlara duyrulur.

grom-usb2p_full.jpg

http://www.gromaudio.com/store/all-frdeu.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orjinal teyplerini değiştirmeden yapmak isteyenler içindi tavsiyem. Oktay Bey'e ilk fırsatta uğrayacağım, sizin orjinal yeybe usb yapılabileceği ile ilgili mesajınızı görmüştüm. Daha önce gönderdiğim mesajlarda bahsettiğim bir usb okuyucu var Amerika'dan getirtiğim hele onu takabilirsek harika olur.

Mete YILMAZ tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 yıl sonra...
  • 3 ay sonra...
01.05.2016 - 14:22 tarihinde, Ersin Gney yazdı:

Oktay toker'e nasıl ulaşabilirim resimdeki teyp'e usb bağlantısı yaptırmak istiyorum.

20160429_231815.jpg

youtube de var ama ürünü bulamadım...  kimse aldığı yerin linkini paylaşmamış...

sizin teybin bağlantısı ile videodaki teybin bağlantısı aynı... 

Nuri Özacar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 7 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

2 hafta önce focus 2008 titanyum x aldım 2 haftadır araştırıyorum usb işini... bazı model teyplerde AliExpressden alınan usb bağlantı aparatını takacak soket var. Ben de teybi söktüm baktım ben de yok. Usb işini nasıl halledeğiz. Fikir ve uygulayan arkadaşlar lütfen yardım edin. Aux kullanıyorum şu an ama ses biraz hoşuma gitmiyor. Teşekkürler şimdiden

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.