Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Clio 4 İnceleme Ve Test Sürüşü - 0.9 Tce 90 Ps

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

2012 yılında sıfır km araç al, hem de clio, hem de 40bin TL para ver borca harca gir, arka camı elle açılsın. Önünde devasa renault amblemini taşı bedava billboard gibi reklam yap.

Araç da itibar da yok şantiye arabası clio neticesinde. Renault'un bu müşteri kitlesiyle sırtı yere gelmez hala yok satıyorsa.

Gidin 2.el focus alın daha iyi. Aynı paraya sıfır km alternatif bakanlar için; Bknz: Hyundai i20 crdi full+full sunroof teknik olarak her türlü daha üstün.

Genel olarak araç çok kalitesiz merak edenler için fiesta kat be kat daha kaliteli. Sadece reklamı güzel yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Clio gerçekten çok güzel görünüyor, kalite olarak pek iddialı değil ama detaylarda eski araçlarımız 2007 GP dan iyi olduğu kesin, bence sınıfında bir Polo bir de Fiesta alınası araçlar, ama genel olarak tercihim makyajlı Fiesta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bir arkadaş yeni aracı getirdi birkaç foto. Araba 1.5dci 90bg. 41-42 arası bir fiyata geldi Oyak indirimiyle. Satış fiyatı 45 gibi sanıyorum. Otopark içinde de iki tur kullandım, çok yumuşak kullanımı var. Ben beğendim, fakat bu fiyatlara almazdım. :)

20121120113411.jpg

20121120113529.jpg

20121120113058.jpg

20121120113127.jpg

20121120113207.jpg

20121120113215.jpg

20121120113222.jpg

20121120113430.jpg

20121120113621.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

@Yakup Çağatay, sen testini falan yaptın, daha iyi bilirsin tabi ama sık karşılaşıyorum şu sıralar. Güzel olmuş bu sefer. Hani ön tasarımı da arka tasarımı gibi çekici olsa eminim çok daha iyi satış rakamlarına ulaşır. İç mekanda bazı problemlerden falan bahsedildi ama bu araç b sınıfı bir araç. Bence segmentinin ihtiyaçlarını yeterince karşılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Yakup Çağatay, sen testini falan yaptın, daha iyi bilirsin tabi ama sık karşılaşıyorum şu sıralar. Güzel olmuş bu sefer. Hani ön tasarımı da arka tasarımı gibi çekici olsa eminim çok daha iyi satış rakamlarına ulaşır. İç mekanda bazı problemlerden falan bahsedildi ama bu araç b sınıfı bir araç. Bence segmentinin ihtiyaçlarını yeterince karşılar.

Bende onu diyorum gerçek rakipleri bunları yapalı çok oldu geç kaldılar bile. O yüzden radikal tasarımdam fazlası gerekir kimilerini geçmek için..Sonuç olarak bu araba zaten işini hep yapıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

reno clioyu övenler incelesin bu videoyu  

http://oto-park.com/haberler/cizgi-film-renault-clio-15-dci-icon/980

bu da fiesta

http://oto-park.com/haberler/askin-meyvesi-ford-fiesta-16i-titanium/984

çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.