Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Clio 4 İnceleme Ve Test Sürüşü - 0.9 Tce 90 Ps

Önerilen Mesajlar

clio rengini Renaultun concept arabası dezir 'den almıştır ... >Focustan değil ...

Bende bugün gittim baktım , gayet havalı duruyor(birçok insan için tercih meselesi) ... Meganlar da , bence gözle görülür değişimler var , ufak dokunuşlarla çok güzel hale gelmişler ... Polo'yuda hala jant kapağıyla çıkartsınlar :) bence Clio segmentinde birçok markayı ağlatır ...renaultdezir.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

clio rengini Renaultun concept arabası dezir 'den almıştır ... >Focustan değil ...

Bende bugün gittim baktım , gayet havalı duruyor(birçok insan için tercih meselesi) ... Meganlar da , bence gözle görülür değişimler var , ufak dokunuşlarla çok güzel hale gelmişler ... Polo'yuda hala jant kapağıyla çıkartsınlar :) bence Clio segmentinde birçok markayı ağlatır ...renaultdezir.jpg

Bravo çok iyi yakalamışsın . Bak Top Gearciler diyor ki

" süpermini kullanıcılarına bir sor ne isterler diye: ekonomik güvenli ferah ve geniş araba istediklerini söylerler tabii makul bir fiyata. Aslında seni ve kendilerini kandırırlar. Gerçekte bir tek şey isterler arabanın şirin olmasını..

Araba şirinse tüm kusurlarını gözardı ederler; şirin değilse cüzdanlarını kapatır giderler ne kadar ekonomik geniş vs olursa olsun.

Yeni clio oldukça şirin bir araba. Yüksekliği azalmış boyu uzamış atletik bir çekme olmuş. Tabii bunun baş mesafesinin düşmesi gibi kötü etkileri var. Çok acaip açılan bir bagaj kapağı var. Arka camlar o kadar küçük ki köşeleri görmek çok zor.

Fakat bunlarla başa çıkarsınız çünkü siz de benim gibi araba seçiminde nafile insanlarsınız. Biliyorsunuz ki bu araba güzel görünerek sizi de güzel gösterecek..

.

.

.

Fiesta ve poloya sağlam bir rakip çıktı"

deyip bitiriyor.

http://www.topgear.c...-drive-2012-9-9

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zor ağlatır. Ancak takip eder.

Bu benim görüşüm.

Eşim de 2011 fiesta tdci , var ; şimdi ben gidip clio'yu gösterirsem ona ; anında kırmızısını ister ... Olay bundan ibaret bence . Genel olarak bütün bayanlar , gençler , ve 2.araba olarak kullancak insanlar böyle düşüneceğini varsayıyorum ... Tabi araçta inanılmaz bir hata yoksa ...

Polo , adam gibi deri direksiyon ve jant kapağı olmasını istediğimiz zaman fiyat çok artıyor... Keza fiesta aynen . Polo ve Fİesta ya , donanımlı modellerine o para zaten ziyandı , clionun bütün versyonları çok oyuncaklı ve havalı duruyor ... Bilmiyorum ama Renault'ta büyük atılım var ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eşim de 2011 fiesta tdci , var ; şimdi ben gidip clio'yu gösterirsem ona ; anında kırmızısını ister ... Olay bundan ibaret bence . Genel olarak bütün bayanlar , gençler , ve 2.araba olarak kullancak insanlar böyle düşüneceğini varsayıyorum ... Tabi araçta inanılmaz bir hata yoksa ...

Polo , adam gibi deri direksiyon ve jant kapağı olmasını istediğimiz zaman fiyat çok artıyor... Keza fiesta aynen . Polo ve Fİesta ya , donanımlı modellerine o para zaten ziyandı , clionun bütün versyonları çok oyuncaklı ve havalı duruyor ... Bilmiyorum ama Renault'ta büyük atılım var ...

Evet çoğunlukta algı böyle, dediğim gibi eğlenceli bir model olmuş....

Yakında caddelerde görmeye başlarız...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse canım ben fikrimi söyledim 1-2 saat heryerini elleyip yeterince sürdükten sonra yorum yaptım..

Sizce öyle bence böyle.. Haklısınız :yeah: Makyajlı 1.0 T bekliyorum yani bu motor ve araba varken clio'ya ben bakmam..Bakana niye bakıyorsun demem, çünkü bakmalık araba güzel duruyor.. Araba kriteri bu ise her türlü alınır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse canım ben fikrimi söyledim 1-2 saat heryerini elleyip yeterince sürdükten sonra yorum yaptım..

Sizce öyle bence böyle.. Haklısınız :yeah: Makyajlı 1.0 T bekliyorum yani bu motor ve araba varken clio'ya ben bakmam..Bakana niye bakıyorsun demem, çünkü bakmalık araba güzel duruyor.. Araba kriteri bu ise her türlü alınır..

Burada alınır araba diyenler kendime alırım demiyor ki :D Ya ikinci araba ya eşe alınan araba. Yani farklı kriterler işliyebiliyor. Yoksa fiesta dan iyidir kötüdür tartışmıyoruz bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar dağ eteklerinde yaptıkları "reel test" de Focus RS ile Nissan GT-R ın dibinden ayrılmadılar, benzer testi Clio RS ile Focus a karşı da gerçekleştirdiler..

Clio diğer seçeneklere göre çok çok daha ucuz ama son derece eğlenceli bir mini hothatch di.

Buna göre Nissan GT-R parası kazanıp Clio almalıyız. :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.