Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Led Ve Diadem Çalışmaları (Tavan Aydınlatma, Sinyal, Ayna Altı, Park Ampülü Vs.)

Guest Egemen Toksoy

Önerilen Mesajlar

Guest Egemen Toksoy

1) Öncelikli olarak tavan aydınlatmasının sökülmesi, ampülü (dipsiz park ampülü oalcak balon kısmı küçük olmak zorunda, sığmaz),gece aydınlatması

thumb-339917.jpg

thumb-339915.jpg

thumb-339914.jpg

thumb-339918.jpg

thumb-339919.jpg

thumb-339912.jpg

thumb-339913.jpg

2) Park amüpülünün değiştirilmesi, ozanınkinin benzeri, daha büyüğü 3 sıra led var kenarlarda (farı sökmeniz gerekebilir; toplamda 2 civata tutuyor, üstteki civatanın hemen yanında tırnak var sökerken dikkat!)

thumb-339927.jpg

thumb-339924.jpg

thumb-339929.jpg

thumb-339931.jpg

3) Hazır far sökülmüşken sinyal lambalarında diadem yaptım.

thumb-339938.jpg

thumb-339937.jpg

thumb-339935.jpg

3) Karşılama ışığının ledi değiştirildi, daha büyük takıldı.

4) Hazır sökülmüşken, ayna sinyal ledide değiştirildi (2 lisi sığmıyor tek li sini kullanın)

thumb-339939.jpg bunları takmayın, sığmıyor :) (ayna altını bunun beyazı ile değştirdim, biraz önce yukarıda yazdığım park ampülü bunun 3 lüsü)

thumb-339941.jpg bunlar uygun

Ve karanlıktaki son hali...

thumb-339942.jpg

thumb-339940.jpg

thumb-339936.jpg

Egemen TOKSOY tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

Diadem nedir tam olarak pek anlayamadim ?

Birde farlari sokup kendiniz takmissiniz far ayarini nasil yapiyorsunuz serviste yapamiyorlar bazen cok yularida veya asagi bakiyor

far ayarı zaten manuel aşağı inip kalkıyor, çok göz alıyorsa indirirsin... 3 nolu başlıktaki 2. ampül diadem ampüldür... turuncu sinyal lambasıdır... daha bariz sarı yanar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

far ayarı zaten manuel aşağı inip kalkıyor, çok göz alıyorsa indirirsin... 3 nolu başlıktaki 2. ampül diadem ampüldür... turuncu sinyal lambasıdır... daha bariz sarı yanar...

Biri yukari biri asagi bakarsa istedigin kadar asagi yukari kaldir ikiside ayni sekilde kalkip inecegi icin biri sama biri bagdata bakar ondan dedim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

Eline sağlık iyi olmuş........

teşekkürler

Çok Hoş Olmuş Özellikle Parklar Hoşuma Gitti,En Kısa Zamanda Mesela Bayrama Ben De Uygularım.Ampullerin Bir Markası Var Mı Acaba?

markası yok maalesef çinden geliyor ampüller, ebayden temin edebilirsin

Güle güle kullan abi. Ben hala ledlerin gelmesini bekliyorum! 1 ay oldu :S

saol kardeşim darısı başına, 24. günde geldi benimkiler

Biri yukari biri asagi bakarsa istedigin kadar asagi yukari kaldir ikiside ayni sekilde kalkip inecegi icin biri sama biri bagdata bakar ondan dedim :)

haklısın kardeşim; baktırırım bir ara :)

Egemen TOKSOY tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
Guest Egemen Toksoy

elinize sağlık çok güzel olmuş ben arabamı 11.01.12 de teslim aldım bu tarz uygulamalar yapmak istiyorum fakat elimden pek bu işler gelmez ankarada yapabilecek yerler varmıdır yardımcı olurmusun

Hocam müsait bir zamanda görüşelim yardımcı olabilirim. Elimde fazla bir kaç malzeme var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.