Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost 0-150 Hızlanma Testi

Guest Egemen Toksoy

Önerilen Mesajlar

1.2 tsi hiç denk gelmedi maalesef... 0-100 fabrika verisi herhalde 1sn. daha az tsi ın ancak 100den sonra o araçda ivmelenmede bariz bir azalma oluyor... keşke denk gelse :D şunu söyleyebilirim. 2.0 tdi 140 lık passat la 50 den sonra denedim. 1 boy öne geçti 100 e kadar sonra, 160 da yol vermek zorunda kaldı :D

mümkünatı yok , bırakmıştır ... 0-150'yi 27 saniyede çıktı ... Bazen bende arkamda birisi devamlı geçecem diye zorlarken bir ara açıyorum sonrada bırakıyorum ... Onlarda geçtim diyemi düşünüyorlar acaba ...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi ara aciyorum dedigin 1 boy ise gectim diye dusunmuyor geciyorlardir ki amac yaris degil. Amac 2 kati cc ye sahip bi suru para verip alinan araclarin performanslari ;)

misal sen geliyorsun redline da , bende şöyle bir kafa gösteririm ; baktım arkamdan tık yok keserim gazı ... Bukadar basit ... Sonrada 182 hp ecoboost 150 den sonra yol vermek zorunda kaldı diye yazarsın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

1,6 aşırı beslemeli turbo benzinli bir motorla; 2,0 dizel 140 hp, (benim 2 vites değiştirdiğim, o aracın 3 vites değştirdiği, aradaki en az 150 kg lık farkı bir tutuyorsan) bir aracı örnek gösterip; ben oraya özellikle "50 den itibaren ibaresini belirttiğim halde ölçtüğünüz 0-150 hızlanmamı yazıp; videoda görülen 22 sn.lik hızlanmayı dikkate almıyorsanız...haklısınız :D sıkıntı yok devam...

Egemen TOKSOY tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

Çok yahşi olmuş egemen sen yakında remaplersin de bunu :)

inş. abi bekliyoruz başka yazlımları; superchipsin yorumlarına baktım; 4500 devire kadar bir değişiklik yok denilmiş, 4500 den sonra birazda olsa fark olduğunu yazmışlar yorumlarda yanlız yakıtta değişiklik olmadığını özellikle belirtmişler...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla bu forumda bu konuyu okuyupta , 1.0'lık ecoboost'un , 2.0 tdi 140hp hemde dsg passatı km'ler 150 gösterirken , passat hızlanamayıp 1.0 ecoboost'a yol verebileceğini düşünen varmıdır ? Eğer bu gerçekten olmuş olabilirse , hemen passat lı bir arkadaş bulalım diğer forumlardan ve kameraya çekerek youtube da olay yaratalım ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

1.6 Atmosferik 115 hp olanları kesinlikle traktör ama 2.0 Tdi olanları bu konuya gidecek araba değil.  çünkü iş yerinden bir arkadaşımın eniştesinde 1,6 EB Cmax var ve kuşadasından gelirken 2.0 tdi passat ile uzun süre kapıştığını  söylemişti. Yalnız EB yeni çıkmıştı dinlenme tesislerinde passat cı çok şaşırmış Stationwagon bir aracın bukadar perfprmanslı olacagına. Sonuç EB önde Yol dahi vermemiş :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.