Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Ecoboost 0-150 Hızlanma Testi

Guest Egemen Toksoy

Önerilen Mesajlar

Guest Egemen Toksoy

1.6 Atmosferik motora göre en tercih edilebilir motor performansıda gayet tatminkar :)

1.2Tsi ile 1.0 Eb karşılaştırınca hangisinin performansı daha iyi olur ?

1.2 tsi hiç denk gelmedi maalesef... 0-100 fabrika verisi herhalde 1sn. daha az tsi ın ancak 100den sonra o araçda ivmelenmede bariz bir azalma oluyor... keşke denk gelse :D şunu söyleyebilirim. 2.0 tdi 140 lık passat la 50 den sonra denedim. 1 boy öne geçti 100 e kadar sonra, 160 da yol vermek zorunda kaldı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İddaalı bir motor bence :) Tsi 'nin 0-100'ü 1 saniye az olması aktarma mı ağırlık mı ?

1 sn değil 10.9 tsi'ın 0-100

Focus eb 1.0 ise 11.1 sn

Arada 20 hp fark var kalkış hariç focus daha avantajlı olur torq farkı yok aralarında (overboost hariç) :D

Abi bir de 2.0 TDİ 160 dan sonra yol vermek zorunda kaldı demişsin onlar felaket yürüyor bi yanlışlık olmasın adam belki bırakmıştır Dsg ise onlar eb 182 ile yürüyecek seviyedeler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

1 sn değil 10.9 tsi'ın 0-100

Focus eb 1.0 ise 11.1 sn

Arada 20 hp fark var kalkış hariç focus daha avantajlı olur torq farkı yok aralarında (overboost hariç) :D

Abi bir de 2.0 TDİ 160 dan sonra yol vermek zorunda kaldı demişsin onlar felaket yürüyor bi yanlışlık olmasın adam belki bırakmıştır Dsg ise onlar eb 182 ile yürüyecek seviyedeler

walla kardeşim yanımda birader vardı oda çok şaşırdı bırakmanın söz konusu olacağını sanmıyorum, yokuş yukarı olsa illaki hoplatırdı :D ama farkımız yokuş aşağı olmasıydı zaten 1 boy geçmeside beni düzlükte oldu :D yokuş aşağı olunca 160 da sola geçti 190 olduğunda 3 boy önündeydim sonra dönmek zorunda kaldım..dsg olmayabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

walla kardeşim yanımda birader vardı oda çok şaşırdı bırakmanın söz konusu olacağını sanmıyorum, yokuş yukarı olsa illaki hoplatırdı :D ama farkımız yokuş aşağı olmasıydı zaten 1 boy geçmeside beni düzlükte oldu :D yokuş aşağı olunca 160 da sola geçti 190 olduğunda 3 boy önündeydim sonra dönmek zorunda kaldım..dsg olmayabilir

Abi o zaman çok iyi desene 1000cc 3 silindir bir motora göre güle güle bin kıymetini bil :) Bi de deneme yaparken 190 lı hızlara çıkmasan iyi olur abi hız felaket Allah korusun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.