Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Megane 3 1.5 Dci Gt Line Edc Testi

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

• 5 ay sonra...

Ben motor sporlarının içinde direkt olarak bulunduğunuzdan ve hala bulunuyor olmanızdan dolayı sizin araçlar hakkındaki yorumunuzu ciddi eğitim almamış veya tecrübesi olmayan kişilerden daha değerli görüyorum.

Videoya gelirsek açıklayıcı olsa da sürekli ingiliz otomobil şovları izleyen bana göre çıta biraz düşük kaldı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sürekli ingiliz otomobil şovları izleyen bana göre çıta biraz düşük kaldı

Tv'de yayınlanan diğer programlarda bunun onda birini bile bulamadığımız için bana iyi geliyor. Diğerleri bildiğin tanıtım kataloğunu okuyor, sıfır yorumla program yapıyorlar.   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayatımda hiç böyle araç kullanmadım kullanmayacağım da, haliylen bu araçla ilgili özellikler, performans hatta işçilik benim için yeterli, benim fikrim perçinlendi, EB göre biraz performanstan ödün veririz, ama onun yerine ekonomi transfer ederiz,  beni bozmaz  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayatımda hiç böyle araç kullanmadım kullanmayacağım da, haliylen bu araçla ilgili özellikler, performans hatta işçilik benim için yeterli, benim fikrim perçinlendi, EB göre biraz performanstan ödün veririz, ama onun yerine ekonomi transfer ederiz,  beni bozmaz   :)

Sizin aracınızın bundan aşağı kalır yanı zaten yok bakın yine aynı adam ve megane testinden sonra bunu sürmüş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sizin aracınızın bundan aşağı kalır yanı zaten yok bakın yine aynı adam ve megane testinden sonra bunu sürmüş

yok canım; benim kendi aracımdan hiç bir şüphem yok, üstelik ilk alım maaliyeti çok daha aşşağı, biz ayni taraftayız, sadece 1.6 dci ye olan sempatimde bir yanlışlık yok demek istiyorum, 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tv'de yayınlanan diğer programlarda bunun onda birini bile bulamadığımız için bana iyi geliyor. Diğerleri bildiğin tanıtım kataloğunu okuyor, sıfır yorumla program yapıyorlar.   

Malesef bu böyle. Türkiye'de severek takip ettiğim ve saygı duyduğum bir tek Barkın Bayoğlu var. Ciddi teorik ve pratik bilgisi olduğunu düşünüyorum ancak onun da yoğunlaştığı alan motorsiklet malesef.

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef bu böyle. Türkiye'de severek takip ettiğim ve saygı duyduğum bir tek Barkın Bayoğlu var. Ciddi teorik ve pratik bilgisi olduğunu düşünüyorum ancak onun da yoğunlaştığı alan motorsiklet malesef.

Ben bunda insanımızın çok para verdiği ve sürekli kullandığı bir şeye pek objektif yaklaşamamasının da biraz sebep olduğunu düşünüyorum.

Tabi beni rahatsız eden bir diğer nokta da firmaların yabancı sitelerinin Türkçe'lerinden daha detaylı bilgi içermesi.

Talep var mı orda ki gibi ? Yoksa neden çaba sarfedeyim ki ?

Bu sebeple kolay değil bu sektör. Bizim milletin % kaç'ı tekniğine bakıp araba alıyor ? % 5 ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Talep var mı orda ki gibi ? Yoksa neden çaba sarfedeyim ki ?

Bu sebeple kolay değil bu sektör. Bizim milletin % kaç'ı tekniğine bakıp araba alıyor ? % 5 ? 

Ondan da azdır belki, fazla değildir. 1% filan objektif olarak arabasını eleştirebilir o da şüpheli.

Garipsememek lazım aslında, nasıl gittiğini ettiğini pek umursamıyor insanlar. Bir "prestij" furyasıdır gidiyor. Çoğunluğu Mertol abinin deyimiyle "eşşek" olarak kullanırken detaylı incelemeler beklemek mantıksız.

Ancak imkansız değil. Altın Elbiseli Adam Showmax'tan sonra 2-3 kişilik bir ekiple ve tanıdıklarla çok başarılı işler çıkarttıysa, daha başarılı bir çok şey olabilir bence.

Olmamasındaki en büyük sebep olarak insanların yaptıkları, bana  göre boş ve mantıksız olan, eleştiri ve hatta karalama görülebilir.

Mesela ben :D. Adam muhtemelen emanet olan arabayla test yapıyor gidip Top Gear filan diyorum  :blink:  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.