Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Kafalık Kromaj Problemi

Yılmaz Tunç

Soru

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere bir süreden sonra kafalıkların krom demirleri matlaşıyor. Benim 3 ay dayanabildi.

Bunları garantiden değişim prosedürü ve değiştiren arkadaşlar var ise sonrasında aynı sorun tekrar oluşup oluşmadığı bilgisini rica edebilirmiyim.

Gelecek cevaplara göre bende hareket etmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Bende bugun denedim annemle ama olmadi parladi hafif ama yine kotu :s Servise gidicem degistirsinler valla banane :D

Keşke servise gösterseydin Sabri kendin uğraşmasaydın.Sonuçta parlatma ,gibi aşamaları kendileri uygulayıp takip etselerdi çözüm konusunda daha yapıcı davranırlardı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Keşke servise gösterseydin Sabri kendin uğraşmasaydın.Sonuçta parlatma ,gibi aşamaları kendileri uygulayıp takip etselerdi çözüm konusunda daha yapıcı davranırlardı.

Yolcu tarafindaki sag kromaja yaptik sadece deneme amaçli zaten surucu tarafi ayni :) şu aks kecesi icin gidicem göstericem tekrar biraz zorlicam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servislerin bu konuda sadece wurthun pastasini kullanarak çıkartma talimatı veriş anladığım kadarıyla izmir otokocta satış müdürü alibeyle konuştum prosedürü istinaden fotoğtaf çekilip yollancak dedi ama hüseyin abim 3m in başka bir ürünuyle kendi elleriyle uğraştı parlattı.Sonuç çoğu kullanıcı önemsemeyerek fordun eksiğini gözardı etmiş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar Merhaba; kafalıklar değişmiyor ama parlatılıyor. En yakın servisinizle iletişime geçerseniz önerilen bir onarım sözkonusu. Ben yaptırdım ve şu an parlak. Sağ aks keçesi de garantiden değişiyor. Ben değiştirdim

Ozan Murat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhabalar,

Bildiğiniz üzere bir süreden sonra kafalıkların krom demirleri matlaşıyor. Benim 3 ay dayanabildi.

Bunları garantiden değişim prosedürü ve değiştiren arkadaşlar var ise sonrasında aynı sorun tekrar oluşup oluşmadığı bilgisini rica edebilirmiyim.

Gelecek cevaplara göre bende hareket etmek istiyorum.

Molykote 911 kullanın paslanmayı önler...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.