Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Saat&saat Arıza/bakım Teslim Süresi

Önerilen Mesajlar

Merhaba sayın avukatlar ve tecrübeliler

Aşağıdaki görüldüğü gibi tam 2 ay önce saatimi saatin resmi bakım yerine verdim. Kargo süresine 9-9 18 gün desek 20 is gunü astı gibi :)

Kordon değişimi ve içindeki saat göstergelerinden bir kaçı düşmüştü.

Ne yapayım ? Gideyim mi hakem heyetine tam 1 ay önce işlem bitti kargoya veriyoruz dediler hemde.

post-1-1349023287,071_thumb.jpg

Şartları

post-1-1349023297,5353_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle daha ucuz bir saat al evlenirken veya öğrencilik bitip çalışma hayatına girince daha iyisini alırsın. Aldığın ucuz saat bundan farklı kalitede olmaz. Moda markalarından saat üreticisi olmaz. 200-300tl den fazlası yazık. Guess collection iyi makina koyar oda ucuz değildir.

Git şikayet et, evragida adamlara göster işlem hızlanır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi aynısı bundan bi kaç yıl önce 5800 ın ilk çıktığı zamanlar gelmişti başıma. Telefon bozuldu garantiye gönderdim geldi ama yapılmamış bi şekilde :) Daha sonra tekrar gönderdim yaptılar ve tekrar bozuldu bidaha gönderdim 2 ay civarında oldu genpa garantiliydi oraya göndermiştim aradım genpa'yı durumu belirttim yoksa tüketici haklarına başvuracağımı söyledim adamlar 3 gün sonra telefonu gönderdi hatta değiştirmişlerdi sıfır telefon gönderdiler yani :) ara istersen tekrar durumu belirt hakem heyetine basvurucam de bakalım ne diyecekler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.