Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Panorama Çekimlerimiz Burada :)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

3 saat önce, Alperen G. yazdı:

LG’nin çıkardığı en sağlam telefon kesinlikle. Zaten G2’den sonrakiler yüzünden piyasadan siliniyor..

Silinme çok abartılı olmuş.

G5, G6 ve özelikle V30 ile bence hatırı sayılı bir müşteri grubu var, en azından dünya ölçeğinde. 

Özellikle V30 çok ilgi gördü.

Ben G5 kullanıyorum. Çok memnunum. 

Çift lensli arka kamera sistemi özellikle ultra geniş açı ile ilginç olabiliyor.

Aşağıdaki fotoğrafı tekneye 4-5 m mesafeden çektim. 

Tabii panorama özelliği de ayrıca var. 

20170831_120654_HDR-01.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Silinme çok abartılı olmuş.

G5, G6 ve özelikle V30 ile bence hatırı sayılı bir müşteri grubu var, en azından dünya ölçeğinde. 

Özellikle V30 çok ilgi gördü.

Ben G5 kullanıyorum. Çok memnunum. 

Çift lensli arka kamera sistemi özellikle ultra geniş açı ile ilginç olabiliyor.

Aşağıdaki fotoğrafı tekneye 4-5 m mesafeden çektim. 

Tabii panorama özelliği de ayrıca var. 

20170831_120654_HDR-01.jpeg

Abi eşim G2 ve G5 kullandı.

Ben 4XHD, G3, G4 ve V20 kullandım.

G2 hariç saydığım tüm modeller kronik problemli. Bootloop, ışık sızması, ghost screen problemleri bu modellern hepsinde çıktı.

Samsung bu ay S9 tanıtacak, LG Ağustosta tanıttığı V30’u hala satışa sunamadı. Bir söylenti 25 Ocak’ta satışa çıkacağı yönünde.

Amerika’da satışta V30. Ekranı OLED olmasına rağmen yine bir sürü ekran problemi çıkmış. AT&T V30’u 2 alana 1 bedava kampanyasıyla satıyor. İmaj yerlerde.

Tüm bunlara rağmen, V30’u muhteşem foto ve video performansı dolayısıyla almak istiyordum. Zira V20’yi çok seviyordum. Ama bekleye bekleye bıktırdılar.

Kaldı ki misal V20 elektronik marketlerde satılmadı bile. Sadece Türk Tlekom ve Turkcell bayilerinde satıldı. LG mağazaları bile mobil telefon satışından çekildi.

LG G2 ile Türkiye pazarına çok iyi giriş yaptı. G3 de tutuldu ama G4’teki tekrarlayan kronik problemler ve LG’nin müşteriyi memnun etmeyen tavrı yüzünden imajı “sorunlu firma sorunlu cihazlar” olarak yerleşti.

LG forumlarını sıkı takip ettiğimden biliyorum bu sadece ülkemizde değil tüm dünyada böyle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.