Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Panorama Çekimlerimiz Burada :)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

iOS 6 ile telefonuma Panorama eklenmişti denemek istedim çok başarılı olmasa da idare eder :) Sizlerden daha güzellerini bekliyoruz :yeah:

10800 × 2332 boyutunda aşağıdaki Foto yani 25 MegaPixeldir. Boyutu 17 Mb. O yüzden direk siteye eklemek istemiyorum kotalı olanlar veya cepten girenler mağdur olmasın :yeah:

Neden i5'de karanlığa önem verildiğini ve Ön cam'ın kristal ile değiştiğini anlamış olduk.Karanlık çekiyor 4s bu çekimde..

Link:

http://focusclubtr.com/uploads/images/IMG_0035.JPG

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup iyi akşamlar,

Bir zamanlar fotoğrafçılığa baya bi ilgi sarmıştı bende. En çok ilgi mi de panoramik fotolar çekerdi. Karıştırdım geçmiş dosyaları ama şimdilik sadece bunu bulabildim. Face e yüklediklerimden birisi, oradan indirdiğim için kalitesi düşük. 2003 yılında Napoli de çekilmiştir. Alan aslında yarım daire yada U şeklindedir. Sanırım 5 fotoğrafın birleşmesinden oluşur.Seninkini kota sorunu yüzünden şimdilik indiremedim:) Buldukça yüklerim tekrar. Bunların bir de için de yukarı aşağı sağa sola hareket ederek dolaşabildiğin formatları da var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 yıl sonra...
  • 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.