Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Renault Clio 4

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Olsun..Bize lazım olan uygun fiyat, düşük tüketimli düşük hacim benzinli motor, ESP ve temel güvenlik, klima, USB ve aux-in olan bir radyo (CD olması bile şart değil) , power steer .

jantı juntu, kromu, sis farı falan tevatür ...Mümkünse fiyat makulse cruise, kararan ayna, far ve yağmur sensörü isterim ama çok farkedeckse kalsın.

Tam benim kafamdasın abi

Bitek ben dizel olsa daha iyi olur diye düşünüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilmem.. Hiç alasım yok bu aralar. Boz eşşeğimle gayet mutluyum. Ona yaptığım eziyeti hiçbir arabama yapmaya kıyamazdım. Ucuz araba kullanmak süper birşeymiş. Hiç acımadan keyfine göre takılabiliyorsun. İnanırmısın scooter a bile daha çok acıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam benim kafamdasın abi

Bitek ben dizel olsa daha iyi olur diye düşünüyorum

dizel olunca kafadan 8-10 bin atıyor ..bu seviyede %25 fiyat farkı demek 30 yerine 38e almak gib ..

zaten 0.9 litrenin tüketimi düşük olur zaten vergi avantajı var.

şimdi kolay satıyorum diye 60 binlik arabayı alıyorsun 50ye satıyorsun 10 kaat zaarın var . 30a aldığını 20 ye satsan hala kardasın çok fazladn vermediğin 30binin fazisini kazanıyorsun.

Bence de olmuş, ama yine de bir kullanmak ve yakından bakmak lazım.

tabii tabii. eski clio içi kırsaldı ama gayet optimum bir araçtı.

rönonun en çok satan modeli çizgilerini korurlar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Renö ithal gelenlerinden alınabilir. Yerli üretimdeki gibi ufak tefek yerlerden çalarak genel kaliteyi düşürmezler.

Engin sanırım bunun ithali olmayacak hepsi Bursa üretimi..

Bu arada yeni nesilde sembol üretimini türkiyeden aldılar romanyaya verdiler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin sanırım bunun ithali olmayacak hepsi Bursa üretimi..

Bu arada yeni nesilde sembol üretimini türkiyeden aldılar romanyaya verdiler.

Cacik olmaz o zaman diyebilirim. Benim sattığım megane hb ithaldi. Kardesimde dizeli yerli var. Babam flu edc dizel kullanıyor. Görebildiğim aksesuar farkliliklari, dandik silecek kolu, dış cam çerçevesi siyah kısımlar, havalandırma üfleme plastik çerçeveleri, çok parçalı on gösterge grubu gunesligi gibi farklılıklar var. Motor kaputu keçesi, amotisoru eksik. Koltuk kumaşı farklı. Bunlar görebildiğim detaylardi. Ayrıca iç trim sesleri yerlide daha fazla. Ha derseniz dizel motor, edc gayet iyi bence. Hatta yazık oluyor. Yerli de gündüz fari tesisat çekilmedigi için yanmaz mesela. Böyle küçük ucuzluklar mevcuttur. İnsanın tadını kaçırır. Tutmasam babam satacak, fakat kasa ve donanım olarak her işi de görüyor aslında. Sadece bilince batıyor. Özet olarak iyi arabalar uretebilmelerine rağmen Türkiye reno ısrarla kaliteden çalacak ufak ucuzluklar yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu kavga konusudur forumlarda ama çok önemli değil aslında. Pratikte bir anlamı yok.

Anlamlıdır anlamlı :) kavga eden etsin canım..

Satış görevlisine farkları sormuştuk, saymıştı bunu dememişti, bende söylemiştim; siz bunu nereden biliyorsunuz demişti . Sonra muhabbet bitti zaten kalktık :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir alt kasa clio yakıt bakımından baya cimriydi, ortalama bir yol tutuşu normal bir hızlanması vardı bence. Benim gördüğüm en büyük eksiklik pek duramamasıydı da bu aralar bana göre focus da duramadığından kendimden şüphe etmeye başladım yanlış yönlendir miyim şimdi.

A1 derken s line A1 de arka frenleri disk olan tek gördüğüm küçük araç nedir bu kampana çılgınlığı nefret ediyorum fark var mı bilmeme rağmen. Gidiyim araştırıyım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.