Jump to content
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

“ER-OL
Yakup Çağatay

Ios 6 - Yeni Itunes 10.7

Önerilen Mesajlar

Alışkanlıktan olabilir. Ben ilk aldığımda bilmiyordum, abd'de takside giderken yandaki yolcu yaptı onda gördüm class='bbc_emoticon' alt=':D' /> class='bbc_emoticon' alt=':zha:' /> ondan sonra zorluk çekmedim yani. bilmiyorum.

Bilmiyorum. Kelime tahmini biraz daha iyi sanırım ama aradan harf düzeltmek biraz daha uğraştırıyor. iPad üzerinde olabilirdi. Telefonda sıkışıklık olur.

3yva4apa.jpg

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple kendine düşeni yaptı, müşterilerden özür diliyor. Harita konusunda.

kendine düşen özür dilemek değil doğru dürüst bir ürün sunmak (yani harita anlamında).;)

Neyse google maps var

Bu iletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Benzer İçerikler

• Yazan: Yakup Çağatay
      Burada sızıntı ve analizleri konuşmuştuk. Tanıtıma yaklaşık 72 saat kaldı, şimdi kesinleri konuşmaya başlayalım  
      Apple HomePod yazılımı gibi ios 11 GM'nin yazılımını yanlışlıkla sızdırdı! Yersek yani  Haberler sıcak kalsın diye yapılan çalışma, her neyse.
      Final! sürümüne göre şunlar mevcut;

Portre Aydınlatma
      Bu özellik, farklı ışık efektlerini simüle ediyor, derinliği kullanarak dSLR benzeri çekimler oluşturmak için iPhone'un Portre modu efektinde bir geliştirme olarak görünüyor. 

Yeni Video Kayıt Formatları
      1080p HD at 240 fps 480 MB with 1080p HD at 240 fps
      4K at 24 fps (Footer) 270 MB with 4K at 24 fps (film style) (HEVC Footer) 135 MB with 4K at 24 fps (film style)
      4K at 60 fps (Footer) 450 MB with 4K at 60 fps (higher resolution, smoother) (HEVC Footer) 400 MB with 4K at 60 fps (higher resolution, smoother)

True Tone Ekran
      OLED iPhone'un iPad Pro serisi gibi beyaz dengeleme için geliştirdiği True Tone Display özelliğine sahip olacağına dair de kanıtlar da görülmüş.

Face ID/Pearl ID
      Face ID, Touch ID parmak izi tanıma özelliğinin yerini alacak yüz tanıma özellikleri Pearl ID olarak adlandırılanların resmi pazarlama adı gibi görünüyor. Face ID özelliğini ayarlamak için bu video dersi de var:

via GIPHY
      Ayrıca HomePod'da gözüken ekran tasarımı tekrar icon olarak gözükmüş.

Güç ve ses seviyesi tuşuna basarak SOS modunu etkinleştirmeye ilişkin talimat ekranında da aynı görsel mevcut

3B emojiler gelmiş.

via GIPHY
      Bunlar da yeni duvar kağıtları

Keşfedilen yeni şeyler gelirse eklerim, şimdilik bunlar kesin diyebiliriz.

Merhaba,
      ios 6 betalar ile youtube ve apple arasında anlaşmanın sona erdiğini öğrenip youtube app'inin kaldırıldığını (ilk kurulum'da yok yani) öğrenmiştik bunun üzerine google'dan daha kullanışlı ve özellikli bir app bekleniyordu. Bugün o gün, yayınlandı.
      Link : http://itunes.apple....ube/id544007664
      3gs itibarıyla 4.3 ve üzeri istemesi iyi olmuş çünkü bu app daha iyi built-in'den..
      Alt kısımda yer alan tab navigation yerine bugünlerde uygulamalar arasında giderek popülerleşen “fly-in app menu” (bazen facebook tarzı menü de denilmektedir.) tarzı görmekteyiz.
      Arama Çubuğundaki Yenilikler
      Daha önceki built-in uygulamayı kullanırken Google’ın otomatik tamamlama gibi özelliklerinden yararlanamıyorduk. Yayınlanan YouTube uygulaması bu özelliği geliştirirken ayrıca sesli arama gibi özellikleri de bizlere sunmaktadır.
      Paylaşmak İçin Daha Fazla Yol
      Yeni Youtube uygulaması başlıktan da anlaşılabileceği üzere videoları paylaşma yollarını arttırıyor.
      Bunlara ek olarak yeni YouTube uygulaması birçok resmi video artık izlenilebilir kılmaktadır. Daha önce kendimde VEVO aracılığıyla eklenen bazı müzik videolarına erişemiyordum ancak YouTube artık bu durumu ortadan kaldırıyor.
      Fotoğraflarla Youtube Ve FocusClubTr
    • Yazan: Cem Boneval
      Avrupa basını Opel'in GM tarafından Mart ayının ilk haftasında PSA grubuna satılacağını bildiriyor.
      Bloomberg tahmini satış bedelinin 2 Milyar Avro düzeyinde olacağını duyurdu.
      PSA grubu 2016 yılındaki 51 Milyar cirosu ve 1,73 Milyar Avro net kârı ile böye bir yatırımı yapacak güce sahip. 
      Özellikle Mokka ve Ampera ile ilgilendiği bilinen PSA grubunun birleşmeden sonra yıllık 1,5-2 Milyar Avro civarında tasarruf hedefi olduğu da yazılıyor.

Peugeot CEO'su Tavares'in Merkel'e Rüsselsheim'da yerleşik Opel'in üretim, yatırım ve istihdam politikalarının özerk bir şekilde Almanya'da devam edeceğinin sözünü verdiği de iddia ediliyor. Tabii benzer koşullar kardeş üretici Vauxhall-İngiltere için de geçerli olacak.  
      Birleşmeden sonra bir geçiş döneminin olacağı ve 2020 yılından önce operasyonel köklü değişikliklere gidilmeyeceği düşünülüyor. 
      GM için zarar hanesinde yer alan Avrupa işletmeleri Opel ve Vauxhall için uzunca bir süredir PS grubu ile devir pazarlıklarının yapıldığı biliniyor idi.
      Ancak tüm güvence sözlerine rağmen Avrupa işletmeleri işçi çıkartma başta olmak üzere tasarruf tedbirlerinin kurbanı olma korkusunu yenememiş görünüyor. 
      Sizce işe yarar mı? 

iOS Yüklü Cihazlar için indirme link'i: Tıklayınız
      Android Yüklü Cihazlar için indirme link'i: Tıklayınız

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin geliştirdiği sistem üzerinde kağıt form doldurularak tutulan Kaza Tespit Tutanakları, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan genelge gereğince artık akıllı telefonlardan da doldurulabiliyor.

Dünyada bu alanda geliştirilen “ilk uygulama” olma özelliği taşıyan Mobil Kaza Tutanağı uygulaması ile kağıt form ve kalem kullanmadan akıllı telefonlarından hızlıca kaza tutanağı girişi yapılabiliyor.
    • Yazan: Semih O.
      IOS 9.3 sanırım bazı cihazlar için geri çekilmiş ama son durum ne anlamadım. Ipad'de güncelleme gösteriyor ancak yükleyemiyorum. Fırsat bulup ITunes'a bağlayamadım daha. Sıkıntı yaşayan ya da son durum hakkında bilgisi olan var mı acep?

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.