Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

iphone 4 üzerine kurdum. Pek önemli bir gelişme yok. Facebook geldi paylaş sekmesine. Odur yani.

ipad üzerine oğlanın oyunları gitmesin diye kurmadım.

JB için şunu anlamadım aslında

İos 6 ya geçmek için güncelle dediğimde jb silinecek, ardından güncelleme sonrası tekrar jb yapacağım. JB ile kurulan programlarıda tekrar mı kuracağım? Veya onlar itunes ile mac üzerinde duruyor olacak ve jb sonrası geri yükle mi yapacağım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

JB için şunu anlamadım aslında

İos 6 ya geçmek için güncelle dediğimde jb silinecek, ardından güncelleme sonrası tekrar jb yapacağım. JB ile kurulan programlarıda tekrar mı kuracağım? Veya onlar itunes ile mac üzerinde duruyor olacak ve jb sonrası geri yükle mi yapacağım?

Aynı sorunun cevabını ben de bekliyorum,tekrar jb yapmak ve şu an kurulu uygulamaların yeni sürüme gelişi nasıl olucak ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben doğrudan bilgisayara güncellemeyi indirip sonra güncelle dedim. Sorunsuz güncellendi. Jb gitti tabii ki. Tekrar çıkınca kurarım belki. Jb ile indirdiğim programlar bilgisayarda iTunes içinde duruyorlar. Onların iTunes üzerinden senkron yaparken iPad üzerine kurulmasını yanlarındaki tıkı kaldırıp engelledim. Zaten senkronda ipad üzerine kopyalamaya çalışıp hata veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşe yaramaz diye söyletmemiştim işte onu. Her aç kapada bilgisayara telefon mu bağlanır.

Biz iphone kullanıcıları telefonu kapatmadığı için :zha: no problema :D

Beni rahatsız etme özelliği çok iyi olmuş sebep: uçak moduna almadan 3g'ye sahip olup aranmamak için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz iphone kullanıcıları telefonu kapatmadığı için :zha: no problema :D

Beni rahatsız etme özelliği çok iyi olmuş sebep: uçak moduna almadan 3g'ye sahip olup aranmamak için

Bu klavye üzerine Htc gibi imleci hareket ettiren oklar koymaları lazım. Gerideki bir kelime içinden harfi düzeltmek zor oluyor. İstediğin harfi tutturamıyorsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.