Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2004-2011 Focus 2 Silecek Tavsiyem

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Orjinali eskimiş ve ses yapıyordu, internetten silbak marka aldım gayet sessiz ve güzel çalışıyor. Tek sorunu arka silecek üretmemeleri. Arka sileceği de değiştirmem lazım.

Biraz uğraşla sadece lastiğini değiştirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
8 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Ben hep bosch kullaniyorum.

Ne demiş bosch; ''Güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.''

Bi de Ford'un EU sileceği kim üretiyordu ya onu hatırlamıyorum; bizimki Belçika'ydı.

IMG_7545.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Tavsiyem aynen devam ediyor, 1yıl önce yazmışım, aynı ürün, aynı performans ile devam ediyor. Hatta volvonun orjinalini beğenmedim, çıkarďım kenara koydum, ona da bosch aerotwin taktım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

(Bosch Aerotwin) 63,29 TL

Bunun için çok güzel diyorlar. Geçenlerde marketin birinde çifti 32 tl idi, gidemedim bir türlü, bir hafta sonra gittim yerinde yeller esiyordu. Adam 2 günde tükendi dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Serdar Eryürekli yazdı:

Bunun için çok güzel diyorlar. Geçenlerde marketin birinde çifti 32 tl idi, gidemedim bir türlü, bir hafta sonra gittim yerinde yeller esiyordu. Adam 2 günde tükendi dedi.

Bilemiyorum vallahi :D Yakında bizzat tanışacağım inş. Bir de bu var; Aeroeco 42,62 TL. Yağmuru bol yerde gezdiği için araba iyisi olsun dedik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bende yeni değiştirdim. Malum Ceyhan sanayisinde inwells marka bulabildim, ama focus için üretilmiş tek kutuda 2 adet silecek çıkıyor birebir ölçüler, satan arkadaş focus için bu var dedi yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 20 tl veya 25tl. Bugün yağış vardı biraz hiç iz bırakmıyor ve sesi olayı yok. kaç sene gider bilemiyorum ama ilk izlenim güzel. Malum buranın güneşi ve kavurucu sıcağı meşhur eski silecekleri saklıyorum yaza girişte geri takarım sanırım daha uzun gider bu şekilde kullanırsam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

3-4 silişten sonra sürekli iz bırakmaya başlamış ben de arabaya binince gördüm. Siteye yazdım buraya yükledim bakalım neler olacak.

Şu an aşırı kötü resmen göz bozacak türden.

Bosch Aerotwin

IMG_0872.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

3-4 silişten sonra sürekli iz bırakmaya başlamış ben de arabaya binince gördüm. Siteye yazdım buraya yükledim bakalım neler olacak.

Şuan aşırı kötü resmen göz bozacak türden.

Bosch Aerotwin

Yakup keşke dirak bayiden orjinal focus için alsaydın.. Ben öyle yaptım memnunum şuan.. Arada az bi fiyat farkı var ama olsun..  

Benim sorunum bazen çok küçük bi alanda iz bırakıyordu. yeni silecekte bazen aynı yerde iz bırakıyor. sanırım kronik sorun. belkide direk mekanizmadan kaynaklı bilemedim.. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.